Sėkmės istorijos

 

VYTAUTAS PERLYS

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje mokiausi 1998-2002 metais. Čia įgijau vidurinį išsilavinimą ir biuro komersanto specialybę. Ir ne tik – mokykloje išmokau savarankiškumo, draugiškumo ir dar begalę kitų dalykų.

Šiuo metu dirbu vadybininku – matuotoju plastikinių langų ir durų gaminimo ir montavimo įmonėje UAB ,,Pietų Megrame“. Sėkmingai dirbu jau 15 metų.

Gyvenu Lazdijų rajone, esu sukūręs nuostabią šeimą, turiu žmoną Simoną ir sūnų Kornelijų.

Mane mokykla išmokė, kaip mylėti ir puoselėti savo kraštą, todėl emigruoti kol kas nesiruošiu.

Važiuodamas pro Veisiejus, užsuku į mokyklą, dažnai ir darbo reikalais. Sukyla prisiminimai tik įėjus į mokyklą, tarsi čia vakar buvau, stovėjome su bendramoksliais prie kabineto laukdami pamokos.

Visada jaučiu didžiausią padėką ir pagarbą mokytojams ir administracijai.

 

GYTIS SUŠINSKAS

Veisiejų TVM mokiausi 1999-2006m., įgijau vidurinį išsilavinimą ir biuro veiklos tvarkytojo specialybę. Studijavau Vilniaus universitete ir įgijau verslo informatiko bakalauro ir Kompiuterinio modeliavimo magistro laipsnį.

Pagal projektą „ERAZMUS“ dirbau WEB programuotoju „KnowlengePlaza“ Nyderlandų karalystėje, projektų vadovu UAB „Pepperit“, WEB reklamos vadybininku UAB „Diena Media News”(Naujienų portaluose diena.lt, kauno.diena.lt, lclaipeda.diena.lt), programinės įrangos plėtros dep. direktoriaus pavaduotoju UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“. Šiuo metu dirbu IT projektu vadovu, tarptautinėje JAV ir ES šalių programines įrangos firmoje UAB „ExadelLT“.

Man mokykla davė labai daug žinių ir patirties, nes dirba labai profesionalūs pedagogai: brandos atestatą gavau su pagyrimu, o įgytos specialybės pagrindai (IT technologijų naudojimas, užsienio kalbų, komunikacijos įgūdžiai) padėjo pasiekti tokios karjeros, kuria labai esu patenkintas. Mano sėkmė buvo sprendimas mokytis pirmiausia profesinėje mokykloje, o paskui siekti akademinio išsilavinimo.

 

 

 

RENATA BALKYTĖ

 

Esu iš pirmosios gimnazistų laidos. Prisimenu, kai nusprendžiau mokytis Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, sulaukiau neigiamo aplinkinių žmonių vertinimo, nes vidurinėje mokykloje nebuvau iš tų mokinių, kurie prastai mokosi ir nelanko pamokų. Tuo metu buvo nusistovėjusi nuomonė, kad profesinėje mokykloje mokosi tie, kurie neturi ypatingų gebėjimų mokslui, ir tie, kurie neturi tikslo studijuoti universitete. Mokykla buvo (gal ir dabar tebėra) nepelnytai nuvertinta.

Mokiausi pakankamai gerai, dalyvaudavau sporto varžybose, literatūriniuose konkursuose Aš niekada neabejojau, kad studijuosiu universitete ir netikėjau skeptikų žodžiais, kad profesinė mokykla man nesuteiks galimybių to padaryti: praėjus daugiau kaip 10 metų po mokyklos baigimo, tai galiu patvirtinti savo pavyzdžiu.

Baigusi Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą su pirmąja gimnazistų laida ir įgijusi biuro komersanto specialybę, įstojau mokytis į Lietuvos sporto universitetą (anksčiau vadinosi Kūno kultūros akademija) į sveikatos ugdymo specialybę ir įgijau edukologijos bakalauro laipsnį. Universitete mokslai sekėsi gerai, studijų metu buvau išvykusi studijuoti pagal Erasmus programą į Vokietiją.

Studijuodama bakalauro studijose, vasaros metu dirbau (paskutiniame kurse dirbau ir studijų metu), nes mokantis mokykloje jau buvau patyrusi, ką reiškia turėti pinigų savoms išlaidoms.

Man pasisekė, nes baigusi studijas įsidarbinau Kauno apskrities visuomenės sveikatos ugdymo centre sveikatos edukologe. Mano specialybė nėra iš tų, kuriuos puikuojasi pirmose vietose populiariausių specialybių sąrašuose, todėl galimybė dirbti pagal ją, buvo išties didelė sėkmė. Dirbdama nusprendžiau mokytis toliau ir įstojau į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto visuomenės sveikatos vadybos magistrantūros studijas. Studijuodama netekau darbo, nes įstaigą likvidavo. Todėl teko išbandyti save įvairiose srityse (darbų sauga, pardavimai ir kt.), kol vėl suradau darbą pagal savo baigtas studijas. Antrus metus jau dirbu Kauno rajono visuomenės sveikatos biure visuomenės sveikatos specialiste ir rūpinuosi Kauno rajono gyventojų sveikatinimu.

 

Atnaujinta: 2017-04-03