Aktualijos

Iš stažuotės Vengrijoje sugrįžus...

     Kovo 19 d. iš mėnesio trukmės stažuotės Vengrijoje grįžo Veisiejų TVM ir Varėnos TVM virėjo specialybės besimokantys mokiniai. Dešimties mokinių grupė stažavosi keturiuose Szolnok miesto restoranuose. Mokiniai grįžo po ilgos kelionės pavargę, tačiau kupini gerų įspūdžių, prisiminimų. Jie džiaugėsi ne tik įgyta nauja patirtimi, bet ir įgytais naujais draugais, įgytomis žiniomis apie vengriškų patiekalų gaminimą, ir, be abejo, kupini įspūdžių apie nepaprasto grožio Budapeštą. Egeris ir jame aplankyti vyno rūsiai taip pat abejingų nepaliko... Visi buvo patenkinti ir tuo, kad galėjo ne tik išmokti gaminti vengriškus patiekalus, bet ir tuo, kad galėjo restoranų virtuvių darbuotojus pamokyti lietuviškų patiekalų gaminimo. Šaltibarščiai, kugelis, tinginys, obuolių pyragas vengrams patiko. Jau sekančią dieną po degustacijos kugelis buvo gaminamas kelioms dešimtims restorano lankytojų.
     Baigiamoji projekto dalis – stažuotės apibendrinimas ir Europas dokumentų, sertifikatų įteikimas. Stažuotę Vengrijoje organizavo Szolnok amatų rūmai. Dėkojame jų generaliniam direktoriui Andras Sziraki, projekto koordinatorėms Edinai Erdelyi ir Jurgitai Jurkūnienei už įdėtą triūsą, kad stažuotė būtų kokybiška.
Stažuotė buvo įgyvendinama pagal projektą „Sužinok! Išmok! Tobulėk!“, finansuojamą Europos Komisijos, Erasmus+ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
Ankstesni įrašai


Kovo 2–16 d. 32 mokiniai iš Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos, Klaipėdos turizmo mokyklos ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro stažavosi viešbutyje „Campanile Barcelona Sud–Cornella“ Barselonoje.

Šių metų kovo 19 d., nuo 20.30 val. iki 21.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame Pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Prie šios iniciatyvos jungiasi ir Lietuva. 

2016 M. KOVO 14- 18 D. ORGANIZUOJAMA AKCIJA „MOKYKLA BE PATYČIŲ“ 

Labai džiaugiamės, kad 2016 m. kovo 3 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenę aplankė savo krašto patriotas, lietuvių kalbos puoselėtojas – profesorius Vidas Kavaliauskas.

2016 vasario 11 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos  V15P grupės mokiniai, lydimi gimnazijos skyriaus vedėjos  Almos  Burbaitės ir dailės mokytojos Vidos Alšauskienės aplankė Veisiejų regioninio parko ekspozicijų salę, kurioje vyko netradicinė dailės pamoka.