Aktualijos

Jaunuoliai tobulino savo profesinius įgūdžius Barselonos viešbutyje

Erasmus+ programos projektas „Lietuvos viešbučių paslaugų gerinimas, ugdant personalo gebėjimus“, Nr. 2015-1-LT01-KA102-013262, kurį koordinuoja VŠĮ Europos Namai.

Kovo 2–16 d. 32 mokiniai iš Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos, Klaipėdos turizmo mokyklos ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro stažavosi viešbutyje „Campanile Barcelona Sud–Cornella“ Barselonoje.

Jaunuoliai dirbo penkiose viešbučių paslaugų srityse, t.y. restorano ir baro aptarnavimo, virtuvės organizavimo darbų, priėmimo ir administravimo funkcijų, ūkinės dalies palaikymo ir organizavimo, administravimo darbų srityse.

„Mano įspūdžiai – labai geri, čia smagu būti drauge, kalbėtis su ispanakalbėmis kambarinėmis, kurios yra labai malonios. Viešbučio personalas yra draugiškas, bendraujantis, mes čia jaučiamės kaip namie“, – teigia Viktorija Gričelauskaitė iš Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos, pirmas dienas atlikusi kambarių tvarkymo darbus.

„Sugrįžtume dar ir dar... Malonūs, linksmi, geranoriški žmonės, be to, daug išmokome, sužinojome“, - savo įspūdžiais dalijosi Aušra Aguonytė ir Inga Stravinskaitė.

Mokiniai stažuotėje ne tik praplėtė savo turimas specialybės teorines žinias, ne tik pagerino savo praktinius gebėjimus, bet praplėtė savo akiratį, tapo labiau konkurencingesni darbo rinkoje. Visi mokiniai vienbalsiai teigė, kad ši praktika viešbutyje buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga.

Projektas finansuojamas Europos Komisijos, Erasmus+ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto brošiūra:
Ankstesni įrašai


Šių metų kovo 19 d., nuo 20.30 val. iki 21.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame Pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Prie šios iniciatyvos jungiasi ir Lietuva. 

2016 M. KOVO 14- 18 D. ORGANIZUOJAMA AKCIJA „MOKYKLA BE PATYČIŲ“ 

Labai džiaugiamės, kad 2016 m. kovo 3 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenę aplankė savo krašto patriotas, lietuvių kalbos puoselėtojas – profesorius Vidas Kavaliauskas.

2016 vasario 11 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos  V15P grupės mokiniai, lydimi gimnazijos skyriaus vedėjos  Almos  Burbaitės ir dailės mokytojos Vidos Alšauskienės aplankė Veisiejų regioninio parko ekspozicijų salę, kurioje vyko netradicinė dailės pamoka.

2016 m sukanka 25-eri metai nuo tragiškų 1991-ųjų sausio 13-osios įvykių. Prisimindami šią sukaktį sausio 13d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje paminėjome Laisvės gynėjų dieną: prisijungėme prie  visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, dalyvavome pilietiškumo pamokoje, stebėjome  per LRT tiesioginę transliaciją „Pamoka laisvei“.