Aktualijos

Profesoriaus Vido Kavaliausko viešnagė Veisiejų TVM

 

Labai džiaugiamės, kad 2016 m. kovo 3 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenę aplankė savo krašto patriotas, lietuvių kalbos puoselėtojas – profesorius Vidas Kavaliauskas. 

Profesorius dirba ne tik Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedroje, bet ir yra Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadovas. 

Mokyklos dešimtokams profesorius vedė lietuvių kalbos pamoką „Lietuvių kalba pasaulio kalbų kontekste“ bei kalbos viktoriną, kurios metu mokiniai laimėjo įvairių prizų. 

Pedagogus profesorius supažindino su Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro veikla, Gruzijos tradijoms, papročiais. Aptarėme ir bendradarbiavimo galimybes su Gruzijos mokyklomis bei jo vadovaujamu Lietuvių kalbos ir kultūros centru Gruzijoje.
Ankstesni įrašai


2016 vasario 11 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos  V15P grupės mokiniai, lydimi gimnazijos skyriaus vedėjos  Almos  Burbaitės ir dailės mokytojos Vidos Alšauskienės aplankė Veisiejų regioninio parko ekspozicijų salę, kurioje vyko netradicinė dailės pamoka.

2016 m sukanka 25-eri metai nuo tragiškų 1991-ųjų sausio 13-osios įvykių. Prisimindami šią sukaktį sausio 13d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje paminėjome Laisvės gynėjų dieną: prisijungėme prie  visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, dalyvavome pilietiškumo pamokoje, stebėjome  per LRT tiesioginę transliaciją „Pamoka laisvei“.

Trečio kurso virėjo specialybės moksleiviai  kartu su prof. mokytojomis V. Murauskiene ir A. Čeponiene spalio 20 dieną vyko į Druskininkų Snow areną susitikti su maitinimo įmonių darbuotojų skyriaus vadove Palmira. Moksleiviams vadovė pristatė  komplekse esančius restoranus , barus , užkandines, supažindino su darbo organizavimu maitinimo įmonėse, laisvomis darbo vietomis.