Aktualijos

Kviečiame apsilankyti bibliotekoje!

 

Gerb. Mokytojai,

Primenu, kad pagal Veisiejų TVM veiklos planą yra numatyti mokymai bibliotekoje kovo – gegužės mėn. turint tikslą supažindinti pedagogus su mokomosios ir informacinės literatūros leidėjais, jų siūloma mokomąja literatūra bei mokymo priemonėmis.

Susipažinsime su didžiausiomis mokyklinės literatūros leidyklomis („Baltos lankos“, „Briedis“, „Ditma“, „TEV“, „Šviesa“ ir t.t.) ir jų pasiūla 2016 m.m. bei mokysimės naudotis pardavimų portalais „Knygininkas“, „Patogu pirkti“ ir „e-mokykla“ bei VDB.

Mūsų pačių patogumui, mokymas ir mokymasis vyks trims srautais, kiekvieną mėnesį Jums tinkamu laiku. Balandžio mėnuo skirtas tiksliesiems mokslams.

Vadovėlius, vadovėlių komplektus ir jų priedus pritarus metodinėms taryboms užsakymus pateikti reikia iki 2016 06 25 dienos.

P.S. Primename jog mokykloje jau startavo akcija: “Padovanok savo Mokyklai  knygą!” Jau padovanota 11 knygų. Dovanotų knygų sąrašą ir akcijos dalyvius skelbsime mėnesio pabaigoje.  

                                                                                                                                                  Bibliotekininkas     A.Tamašauskas
Ankstesni įrašai


Baigtas įgyvendinti „Erasmus+“  programos  mobilumo projektas „Sužinok! Išmok! Tobulėk!“,  Nr. 2015-1-LT01-KA102-013287. 

Projekto koordinatorius – Veisiejų technologijos ir verslo mokykla, partnerio teisėmis projekte dalyvavo Varėnos technologijos ir verslo mokykla bei Druskininkų amatų mokykla. Lenkijoje priimantis partneris buvo Edmundo Bojanovskio vardo vidurinė mokykla, vadovaujama direktorės Renatos Jasinskos, Vengrijoje stažuotę  organizavo Szolnok amatų rūmai, vadovaujami generalinio direktoriaus Andras Sziraki. 

Nors Balandžio 1 – oji  juokų bei apgavysčių diena, tačiau Pilietinės iniciatyvos „Tvarkome mokyklos biblioteką“  padėjėjos Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bibliotekoje plušėjo iš peties.

Veisiejų TVM  biblioteka pradeda akciją. Apsidairome savo namų lentynose ir matome, kad ten dulkės sėda ant knygų, kurių jau seniai nebereikia ir kurios, galbūt, būtų naudingos, vertingos, svarbios kitiems…

Balandžio 7 diena - Pasaulinė sveikatos diena. Šiai dienai paminėti balandžio 6 dieną, grupės valandėlės metu, PB15 ir V15P gr. mokiniams sveikatos priežiūros specialistė Dalia Baležentienė pravedė paskaitą, diskusiją tema ,,Sveikata – tavo rankose“ ir ,,Diabetas, kas tai?“

Pavasarišką balandžio 5-ąją geriausiai vasario mėnesį lankę mokyklą bei įvairių olimpiadų, konkursų dalyviai pietavo su mokyklos direktore.