Aktualijos

Padovanok savo mokyklai knygą!

 

Veisiejų TVM  biblioteka pradeda akciją.

Apsidairome savo namų lentynose ir matome, kad ten dulkės sėda ant knygų, kurių jau seniai nebereikia ir kurios, galbūt, būtų naudingos, vertingos, svarbios kitiems…

Veisiejų TVM biblioteka rūpindamasi savo mokyklos bibliotekos tobulinimu ir atsinaujinimu, kreipiasi į visus geros valios moksleivius  studentus, mokytojus dėstytojus, darbuotojus kviesdama padovanoti knygas, kurios jums jau šiek tiek primirštos arba jau nebereikalingos jūsų namuose o mokyklai galėtų praversti mokymo procese ir kuriomis norite ir galite pasidalyti su savo kolegomis ar klasės draugais.

Dovanojamų leidinių laukiame mūsų mokyklos bibliotekoje.

Apie gautą paramą skelbsime Veisiejų TVM mokyklos tinklalapyje.

Nuoširdžiai dėkojame tiems iniciatyviems skaitytojams ir kitiems aukotojams, kurie savo dovanomis jau praturtino mūsų mokyklos bibliotekos fondus.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į bibliotekininką A. Tamašauską.
Ankstesni įrašai


Balandžio 7 diena - Pasaulinė sveikatos diena. Šiai dienai paminėti balandžio 6 dieną, grupės valandėlės metu, PB15 ir V15P gr. mokiniams sveikatos priežiūros specialistė Dalia Baležentienė pravedė paskaitą, diskusiją tema ,,Sveikata – tavo rankose“ ir ,,Diabetas, kas tai?“

Pavasarišką balandžio 5-ąją geriausiai vasario mėnesį lankę mokyklą bei įvairių olimpiadų, konkursų dalyviai pietavo su mokyklos direktore. 

Kovo 19 d. iš mėnesio trukmės stažuotės Vengrijoje grįžo Veisiejų TVM ir Varėnos TVM virėjo specialybės besimokantys mokiniai. Dešimties mokinių grupė stažavosi keturiuose Szolnok miesto restoranuose

Kovo 2–16 d. 32 mokiniai iš Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos, Klaipėdos turizmo mokyklos ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro stažavosi viešbutyje „Campanile Barcelona Sud–Cornella“ Barselonoje.

Šių metų kovo 19 d., nuo 20.30 val. iki 21.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame Pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Prie šios iniciatyvos jungiasi ir Lietuva.