Aktualijos

Pilietinė iniciatyva „Tvarkome biblioteką“

 

Nors Balandžio 1 – oji  juokų bei apgavysčių diena, tačiau Pilietinės iniciatyvos „Tvarkome mokyklos biblioteką“  padėjėjos Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bibliotekoje plušėjo iš peties.

Trys 10 klasės mokinės - Milita Šavelskaitė, Erika Simukevičiūtė, Joana Švytoriūtė – noriai tvarkė, valė ir gražino mokyklos bibliotekos fondus. Kruopščiai patikrinusios informacinio fondo knygų estetinę išvaizdą, atrinko knygas, reikalaujančias šiokio tokio „papudravimo“, t.y. remonto.

Kaip knygas atkurti ir tvarkyti galima išmokti edukacinės pamokos metu balandžio 20 d. (trečiadienis 5 pamoka), kai patirtimi dalinsis ST14 gr. mokinys Eimantas Supranavičius.

Tad kviečiame visus pagalbininkus, savanorius bei knygų mylėtojus prisijungti prie Pilietinės iniciatyvos „Tvarkome biblioteką“. Tvarkykime biblioteką ne tik mokyklose, bet ir savo namuose, nemėtykime ir negadinkite, juo labiau nenaikinkime, knygų, nes knygos – gyvenimo išminties patirtis.

 

                    Bibliotekininkas A. Tamašauskas 
Ankstesni įrašai


Veisiejų TVM  biblioteka pradeda akciją. Apsidairome savo namų lentynose ir matome, kad ten dulkės sėda ant knygų, kurių jau seniai nebereikia ir kurios, galbūt, būtų naudingos, vertingos, svarbios kitiems…

Balandžio 7 diena - Pasaulinė sveikatos diena. Šiai dienai paminėti balandžio 6 dieną, grupės valandėlės metu, PB15 ir V15P gr. mokiniams sveikatos priežiūros specialistė Dalia Baležentienė pravedė paskaitą, diskusiją tema ,,Sveikata – tavo rankose“ ir ,,Diabetas, kas tai?“

Pavasarišką balandžio 5-ąją geriausiai vasario mėnesį lankę mokyklą bei įvairių olimpiadų, konkursų dalyviai pietavo su mokyklos direktore. 

Kovo 19 d. iš mėnesio trukmės stažuotės Vengrijoje grįžo Veisiejų TVM ir Varėnos TVM virėjo specialybės besimokantys mokiniai. Dešimties mokinių grupė stažavosi keturiuose Szolnok miesto restoranuose

Kovo 2–16 d. 32 mokiniai iš Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos, Klaipėdos turizmo mokyklos ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro stažavosi viešbutyje „Campanile Barcelona Sud–Cornella“ Barselonoje.