Aktualijos

Sveikiname Ievą Gustaitytę ir Eriką Kudlinskaitę Tarptautinio dainų festivalio „Saulės šypsena 2016 “ dalyves!

2016 m.  balandžio 21 dieną Marijampolės profesinio rengimo centre vyko Tarptautinis dainų festivalis „Saulės šypsena 2016“, kuriame Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą atstovavo  mokinės Ieva Gustaitytė ir Erika Kudlinskaitė.

Šis festivalis jau 10 kartą sukvietė dainininkus- įvairių mokslo įstaigų atstovus į gražią, pavasariškai nuteikiančią muzikos šventę.  Renginyje dalyvavo Alytaus, Kėdainių  profesinio rengimo centrų, Kauno statybininkų rengimo centro atstovai, Marijampolės mokyklų mokiniai. Iš įvairių mokyklų susirinkę mokiniai  dainavo, klausėsi bendraamžių atliekamų dainų, o pedagogai galėjo pasidžiaugti  savo auklėtinių pasirodymais, garsinti ir populiarinti savo mokyklas, pabendrauti su kolegomis. Tačiau labiausiai džiaugiamės, kad  galime didžiuotis savo mokiniais, kurie įgyja naujos patirties, tobulina savo vokalinius įgūdžius, pademonstruoja talentus, tobulėja visapusiškai.

Dainų festivalis Marijampolės PRC organizuojamas 10 metų iš eilės ir kiekvienais metais susirenka gausus būrys atlikėjų. Tai rodo, kad muzika iš tiesų yra labai svarbi mūsų gyvenime, o tokie renginiai  skatina mokinių ir ugdymo įstaigų tarpusavio bendradarbiavimą,  padeda atskleisti mokinių meninius ir kūrybinius gebėjimus, skatina tobulėti, dalintis gerąja patirtimi.
Ankstesni įrašai


Balandžio 22 d.  mokykloje lankėsi Viečiūnų pagrindinės mokyklos 8, 10  klasių mokiniai.

Veisiejų TVM 2016 m. balandžio 20 d. vyko atvira istorijos pamoka - kūrybinės dirbtuvės „Knyga istorijoje“. 11 klasėje pamoką vedė istorijos mokytojas metodininkas A. Tamašauskas ir 12 kl. mokinys E. Supranavičius. Pamokoje keliamas uždavinys: susipažinę su knygos istorija ir knygų spausdinimu LDK, mokiniai praktiškai gebės atlikti knygų rišimo darbus.

 

Šiandien mokykloje lankėsi Alytaus teritorinės darbo biržos Lazdijų skyriaus atstovės. 

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje tęsiasi renginių ciklas, skirtas Bibliotekų metams paminėti. Šiam renginių ciklui skyrėme dailės pamokas V15P grupėje. Norėdami sudominti mokinius skaityti knygas,  nutarėme sukurti žaismingus knygų skirtukus.

Veisiejų TVM biblioteka kviečia mokyklos bendruomenę gyventi švariau ir kviečia rūšiuoti atliekas: popierių, stiklą, tekstilę. Perdirbtos atliekos vėl tarsi atgimsta iš daugybės mažų detalių.