Aktualijos

Moksleivių išvyka į Veisiejų krašto muziejų, kur vyko netradicinė dailės pamoka

 

2016 m. gegužės 5 dieną V15P grupės moksleiviai vyko į Veisiejų krašto muziejų, kur vyko netradicinė dailės pamoka tema „Šiuolaikinio dizaino kūrinių palyginimas su anksčiau pagamintais daiktais“. Kai kurie anksčiau pagaminti daiktai moksleiviams uždavė tikras mįsles apie savo paskirtį, vyko karštos diskusijos ir nuomonių išsiskyrimas. Muziejaus direktorė Regina Kaveckienė rodydama anksčiau pagamintus daiktus moksleiviams papasakojo ir gana įdomių istorijų apie jų atsiradimą muziejuje, bei pritaikomumą šiuolaikiniame dizaino stiliuje. Galop buvo prieita vieningos nuomonės, kad tai kas naudinga žmogui turi pereinamumą į kitus laikmečius, kad mados tendencijos atskirais laikmečiais pasikartoja, tačiau tobulėja medžiagos ir technologijos naujiems daiktams pagaminti.
Ankstesni įrašai


VŠĮ „Mes darom“ ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia dalyvauti projekte „Darom Lietuvai“. Dalyviai imasi pilietinių iniciatyvų, kurias pateikia projekto organizatoriams.

Alytaus Kultūros ir Komunikacijos centre vyko konkursas "Sidabro vainikėlis". Jame vyko įvairių mokyklų rankdarbių parodos, tarp jų ir Veisiejų TVM mokykla.

Mieli skaitytojai,

Akcija „Padovanok savo Mokyklai knygą“, skirta Bibliotekų metams, startavo. Mokyklos biblioteka praturtėjo grožinės literatūros kūriniais, kuriuos  padovanojo mūsų socialinė pedagogė Lama Varnelienė. 

Balandžio 22 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda dalyvavo etninės kultūros konkurse „Jurgi, atrakink žemę“ .  Mokyklai atstovavo KT14 ir V14 grupių mokinės Aira Žiemelytė, Eisvina Giedraitytė ir Miglė Kuprinskaitė. Mokines konkursui ruošė mokytojos V.Alšauskienė, I.Makauskaitė, A.Ramanauskienė Be mūsų mokyklos, konkurse dalyvavo dar 5  komandos iš profesinių mokyklų. Konkursą organizavo Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla.

2016 m.  balandžio 21 dieną Marijampolės profesinio rengimo centre vyko Tarptautinis dainų festivalis „Saulės šypsena 2016“, kuriame Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą atstovavo  mokinės Ieva Gustaitytė ir Erika Kudlinskaitė.