Aktualijos

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai vyko į edukacinę kelionę

 

Gegužės 11 d. Veisiejų TVM mokiniai, dalyvaujantys NVŠ programoje "Medijų sklaida - pažintinis kinas", finansuojamoje Lazdijų rajono savivaldybės, kartu su mokytoja Danguole Sušinskiene ir Lazdijų Kultūros centro vyr. specialiste Egle Kubiliene vyko į edukacinę kelionę. Alytaus kino teatre "Dainava" žiūrėjome filmą "Avys ir vilkai". Nors filmas multiplikacinis, tačiau sprendžiamos problemos aktualios ir jaunimui. Kelionė buvo labai įdomi ne tik dėl kino filmo, bet ir turėjome galimybę pasigrožėti žydinčiu Dzūkijos kraštovaizdžiu nuo Panemunės piliakalnių Liškiavoje, Merkinėje. Be to, vyko lietuvių literatūros pamoka rašytojo V.Krėvės gimtinėje Subartonyse. Smagu, kad turime galimybę dalyvauti įvairiose edukacinėse neformaliojo ugdymo programose, gilinti žinias netradicinėse erdvėse.

 
Ankstesni įrašai


2016 m. gegužės 5 dieną V15P grupės moksleiviai vyko į Veisiejų krašto muziejų, kur vyko netradicinė dailės pamoka tema „Šiuolaikinio dizaino kūrinių palyginimas su anksčiau pagamintais daiktais“. 

VŠĮ „Mes darom“ ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia dalyvauti projekte „Darom Lietuvai“. Dalyviai imasi pilietinių iniciatyvų, kurias pateikia projekto organizatoriams.

Alytaus Kultūros ir Komunikacijos centre vyko konkursas "Sidabro vainikėlis". Jame vyko įvairių mokyklų rankdarbių parodos, tarp jų ir Veisiejų TVM mokykla.

Mieli skaitytojai,

Akcija „Padovanok savo Mokyklai knygą“, skirta Bibliotekų metams, startavo. Mokyklos biblioteka praturtėjo grožinės literatūros kūriniais, kuriuos  padovanojo mūsų socialinė pedagogė Lama Varnelienė. 

Balandžio 22 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda dalyvavo etninės kultūros konkurse „Jurgi, atrakink žemę“ .  Mokyklai atstovavo KT14 ir V14 grupių mokinės Aira Žiemelytė, Eisvina Giedraitytė ir Miglė Kuprinskaitė. Mokines konkursui ruošė mokytojos V.Alšauskienė, I.Makauskaitė, A.Ramanauskienė Be mūsų mokyklos, konkurse dalyvavo dar 5  komandos iš profesinių mokyklų. Konkursą organizavo Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla.