Aktualijos

Judėjimo savaitė 2016

„Be abejo, yra ten gyvybės, kur yra gyvenimo.

O vyriausiasis jojo požymis yra judesys“   (Vydūnas)

Judėjimas yra neišsenkanti saviraiškos, savirealizacijos ir supančio pasaulio pažinimo priemonė.

Europos judėjimo savaitė jau ne pirmą kartą rengiama mūsų mokykloje. Šiemet mokiniai, mokytojai ir visa bendruomenė buvo pakviesti ne tik į tradicinį draugišką bėgimą, bet pasiūlyta ir daugiau veiklų. Rugsėjo 21 dieną mokyklos mokiniai, mokytojai, administracija skubėjo į mokyklos stadioną. Renginio organizatorė kūno kultūros vyr. mokytoja Neringa Čivinskienė subūrė visus smagiam šokiui. Skambant muzikai visi noriai, su plačiomis šypsenomis veiduose atliko šokio-mankštos judesius. Buvo smagu stebėti moksleivių pastangas atlikti žingsnelius, nors kai kuriems tai padaryti ir nebuvo paprasta. Tradiciškai po šokio-mankštos vyko bėgimas, kuris sukėlė daug teigiamų emocijų, čia pralaimėjusių nebuvo. Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkos diplomais, prizininkai gavo dovanėles. Ypatingai aktyvūs buvo 11 klasės mokiniai.

Pamokos šią savaitę taip pat vyko netradicinės, ne tik mankštinomės, žaidėme judriuosius žaidimus, kvadratą, įveikėme įvairias estafetes, bėgome stadione, mokėmės važiuoti riedučiais ,bet ir į mokyklą  mokiniai atvyko su dviračiais, taip įveikdami ne vieną kilometrą. Šaunuoliai!

Stengėmės iš visų jėgų ir džiaugiamės dėl įdėtų pastangų.

Kūno kultūros vyr. mokytoja  Neringa Čivinskienė
Ankstesni įrašai


2016 m. rugsėjo 1 d. kviečiame į mokslo metų pradžios šventę.

Prioritetais studijų kokybę bei studijų programų atitikimą laikmečio reikalavimams laikanti Alytaus kolegija rūpinasi, kad jauni žmonės, įgiję išsilavinimą, karjeros siektų Dzūkijoje. Kolegijos direktorė Danutė Remeikienė, puoselėdama šį siekį, specialistų rengimo neįsivaizduoja be tamprių institucijos ryšių su pažangiausiomis ir inovatyviausiomis įmonėmis.

„Rūpinamės ir kolegijos absolventų tolesnėmis galimybėmis – esame sudarę sutartis su universitetais dėl įskaitomumo pripažinimo ir magistrų rengimo“, – teigia direktorė.

Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais parengta, akredituota ir antri metai realizuojama Maisto produktų technologija (MPT) studijų programa.

Sveikiname mokinius, kuriems už pasiekimus įteikti mokyklos direktorės Padėkos raštai

Gegužės 31 - oji - diena be tabako. Todėl gegužės 31 d. 9. 35 val.  I a. foje kviečiame cigaretę keisti į obuolį.

Pagrindinis šios dienos tikslas yra apsaugoti dabartinę ir būsimas kartas nuo tabako vartojimo sukeliamų sveikatos, socialinių, aplinkos ir ekonominių problemų bei priverstinio kvėpavimo tabako dūmais užterštu oru (pasyvaus rūkymo).