Aktualijos

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko paskaita tema „Virtualios aplinkos poveikis jaunam žmogui“

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko paskaita tema „Virtualios aplinkos poveikis jaunam žmogui“. Paskaitos dalyviai – 11 ir 10 klasių mokiniai. Lektorė - psichologijos mokytoja Edita Stanulienė. Mokytoja mokiniams ne tik apibūdino buvimo virtualioje aplinkoje teikiamą naudą, bet plačiau informavo ir apie grėsmes tykančias joje. Paskaita buvo siekiama, kad mokiniai atkreiptų dėmesį į tai, kokią žalą daro ir kokias priklausomybes sukelia besaikis buvimas virtualioje aplinkoje. 
Ankstesni įrašai


Judėjimas yra neišsenkanti saviraiškos, savirealizacijos ir supančio pasaulio pažinimo priemonė.

Europos judėjimo savaitė jau ne pirmą kartą rengiama mūsų mokykloje. Šiemet mokiniai, mokytojai ir visa bendruomenė buvo pakviesti ne tik į tradicinį draugišką bėgimą, bet pasiūlyta ir daugiau veiklų.

2016 m. rugsėjo 1 d. kviečiame į mokslo metų pradžios šventę.

Prioritetais studijų kokybę bei studijų programų atitikimą laikmečio reikalavimams laikanti Alytaus kolegija rūpinasi, kad jauni žmonės, įgiję išsilavinimą, karjeros siektų Dzūkijoje. Kolegijos direktorė Danutė Remeikienė, puoselėdama šį siekį, specialistų rengimo neįsivaizduoja be tamprių institucijos ryšių su pažangiausiomis ir inovatyviausiomis įmonėmis.

„Rūpinamės ir kolegijos absolventų tolesnėmis galimybėmis – esame sudarę sutartis su universitetais dėl įskaitomumo pripažinimo ir magistrų rengimo“, – teigia direktorė.

Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais parengta, akredituota ir antri metai realizuojama Maisto produktų technologija (MPT) studijų programa.

Sveikiname mokinius, kuriems už pasiekimus įteikti mokyklos direktorės Padėkos raštai