Aktualijos

„Mes skirtingi, tačiau kartu mes - jėga“

1995 m. UNESCO lapkričio 16-ąją paskelbė Tarptautine Tolerancijos diena. Nuo 2003 metų šią dieną paminėti Lietuvoje inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių rėžimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.

Tolerancijos dieną ST15, PB15 ir KT15 grupių mokiniai paminėjo Veisiejų technologijos mokyklos bibliotekoje vykusiame renginyje „Mes skirtingi, tačiau kartu mes - jėga“. Šio renginio pagrindinis tikslas - aptarti su mokiniais ar gyvename tolerantiškoje visuomenėje. Taip pat buvo siekiama aptarti pavyzdžius, susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai ar rasei, paanalizuoti, kokias žiaurias pasekmes gali sukelti netolerancija, priešiškumas kitam, kitokiam. Mokiniai ne tik diskutavo, bet ir pynė netolerancijos voratinklį, kūrė plakatus, darė koliažus. Renginiui baigiantis buvo prieita išvados, kad kiekvienam būtina plėsti tolerancijos ribas. Mes visi esame skirtingi, bet nors vieni nuo kitų skiriamės, visi turime teisę būti tokiais, kokie esame. „Tu turi savo kelią, aš turiu savo: tačiau vienintelis ir teisingiausias kelias paprasčiausiai neegzistuoja.“ Friedrich Nietzsche.                                                                                      

                                                                                                   Bibliotekos vedėja A. Makauskienė
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai, būsimieji padavėjai- barmenai, kartu su mokytojomis Vilija Murauskiene ir Asta Čeponiene 2016 m. lapkričio 10 d. vyko į Vilniuje, Gedimino prospekte įsikūrusią ,,Vero caffe“, kur vyko edukacinė pamoka  „Valanda su barista“. 

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai, būsimieji padavėjai-barmenai, kartu su mokytojomis Vilija Murauskiene ir Asta Čeponiene 2016 m. lapkričio 10 d. vyko į Litexpo parodų ir kongresų centrą, kur vyko maisto ir gėrimų paroda.

Lapkričio 9 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje sveikatos priežiūros specialistė Dalia Baležentienė skaitė paskaitą ,,Kūno kultas ir tame slypintys pavojai“, kurios pasiklausyti susirinko 9-10 klasių bei PB15, PB16 grupių mokiniai.

Kolegijos vadybos ir inžinerijos fakulteto dekanas Sigitas Naruševičius ir informacijos ir ryšių technologijų fakulteto dekanė Lina Kankevičienė mokinius supažindino su studijų programomis, galimybe dalį savo studijų bei praktikos laikotarpio praleisti užsienyje pagal Mokymosi visą gyvenimą/ERASMUS programą, naujausiomis mokymosi laboratorijomis.

Spalio 28 d. sekretoriaus mokymo programos mokiniai su mokytojais Asta Šerkšnaite ir Valdu Kazakevičiumi lankėsi Lazdijų savivaldybės administracijoje, darželyje - mokykloje "Vyturėlis" ir UAB „Pietų Megrame“.