Aktualijos

Alytuje mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Žemė – mūsų planeta“

Kovo 22 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai kartu su mokytoja Laimute Štukauskiene, neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene dalyvavo Alytaus profesinio rengimo centre vykusioje integruotoje matematikos, geografijos ir gamtos mokslų konkurse - viktorinoje, skirtoje pasaulinėms Žemės ir Vandens dienoms paminėti.

Konkurse - viktorinoje  rungėsi Daugų bei Veisiejų  technologijos ir verslo mokyklos mokinių komandos, dvi Karaliaus Mindaugo bei keturios Alytaus profesinio mokymo centro mokinių komandos. 

Šio renginio sumanytojai ir organizatoriai – Alytaus profesinio rengimo centro mokytojai, siekiantys kelti mokinių žinių lygį, atskleisti mokinių kūrybinius sugebėjimus, ugdyti pagarbą gamtai, atsakomybės už ją jausmą.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda  -  Aistė Sasnauskaitė, Vika Janulevičiūtė, Gabrielė Mockevičiūtė, Vitas Muliuolis ir Povilas Petrauskas  pristatė vertinimo komisijai parengtus namų darbus: komandos prisistatymą, emblemą, šūkį ir sukurtą piešinį tema ,,Žemė – mūsų planeta“. Viktorinos metu atliko praktines ir kūrybines užduotis, demonstravo matematikos, geografijos, gamtos mokslų žinias.

Vertinimo komisijai susumavus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo Daugų technologijos ir verslo mokyklos komanda, antroji ir trečioji atiteko abiems Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro komandoms. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komandos nariams buvo įteiktos padėkos ir saldumynų.
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, kaip ir daugumoje Lietuvos ugdymo įstaigų, nuo kovo 20 dienos paskelbta veiksmo savaitė ,,Be patyčių 2017“.  Mokinių šūkis - ,,Patyčioms sakome - NE!“.

Kovo 10 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 27 – ųjų metinių minėjime, kuris vyko Veisiejų miesto Santarvės aikštėje.

2017 m. kovo 6 d.  Veisiejų  technologijos ir verslo  mokyklos 9 klasės  ir  V16P grupės moksleiviai, lydimi gimnazijos skyriaus vedėjos Almos Burbaitės  bei mokytojos Vidos Alšauskienės  vyko į Leipalingio kraštotyros muziejų, kur apžiūrėjo dailininko Artūro Slapšio imaginacinių portretų parodą „Viduramžių Lietuvos viešpačiai“.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje kovo 1 dieną vyko rajoninis geografijos olimpiados turas, kuriame savo žinias išbandė aštuoniolika Lazdijų rajono mokyklų ir gimnazijų 9-12 klasių mokinių.

Šiandien mokykloje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo rašomas jau tradiciniu tapęs Nacionalinis diktantas. Šiais metais Nacionalinio diktanto rašytojams buvo pateiktas Alvydo Šlepiko tekstas „Bedugnė“, kurį per LRT radiją skaitė diktorius Marijus Žiedas.