Aktualijos

Apdailininkų (statybininkų) stažuotė Vokietijoje ir Maltoje

Vasario 26 d. – kovo 19 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos apdailininko (statybininko) profesijos ST14 grupės mokiniai Gytis Bartninkas ir Gytis Okriemas dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Vokietijoje, o ST14 grupės mokiniai Aurimas Povilaitis ir Ričardas Malažinskas - trijų savaičių trukmės stažuotėje Maltoje.

Stažuotė Vokietijoje ir Maltoje vyko pagal Erasmus+ programos mobilumo projektą 2016-1-LT01-KA102-022773 „Statybų menas“, kurį Lietuvoje administruoja ir finansuoja, remiant Europos Komisijai, Švietimo mainų paramos fondas.

Stažuotės metu projekto dalyviai praktiką atliko realiose darbo vietose: apdailininkai (statybininkai)  praktinius gebėjimus tobulino renovuodami pastatų vidų ir išorę. Tobulindami darbo įgūdžius, mokiniai įgijo ir verslumo patirties bei patobulino anglų kalbos žinias.

Pagal šį projektą dalyvavusiems mokiniams buvo išduoti Europaso mobilumo dokumentai bei priimančių partnerių stažuotės sertifikatai, kurie patvirtina, kad stažuotės metu dalyvių įgyta patirtis bei įgūdžiai būtų pripažįstami Europos Sąjungos mastu.

 
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje profesijos mokytojos Jurgita Petkevičienė ir Asta Šerkšnaitė organizavo konkursą ,,Mes verslūs“, kuriame ekonomikos žinias pademonstravo 9-10 klasių, KT16, PB16  ir ST16 grupių mokiniai.

Kovo 23 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9A ir V16P grupių mokiniams dailės pamoka vyko Veisiejų krašto muziejuje.

Kovo 23 dieną  Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos maisto ruošimo profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė kartu su kolegomis iš Daugų verslo ir technologijos mokyklos, Marijampolės bei Alytaus profesinio rengimo centrų  dalyvavo Vilniaus Žirmūnų mokymo centre vykusiame  profesionalios virtuvės įrangos META pristatyme.

Kovo 22 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai kartu su mokytoja Laimute Štukauskiene, neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene dalyvavo Alytaus profesinio rengimo centre vykusioje integruotoje matematikos, geografijos ir gamtos mokslų konkurse - viktorinoje, skirtoje pasaulinėms Žemės ir Vandens dienoms paminėti.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, kaip ir daugumoje Lietuvos ugdymo įstaigų, nuo kovo 20 dienos paskelbta veiksmo savaitė ,,Be patyčių 2017“.  Mokinių šūkis - ,,Patyčioms sakome - NE!“.