Aktualijos

Dailės pamoka vyko muziejuje

Kovo 23 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9A ir V16P grupių mokiniams dailės pamoka vyko Veisiejų krašto muziejuje.

Mokiniai kartu su dailės mokytoja Vida Alšauskiene Veisiejų krašto muziejuje apžiūrėjo  Valerijos Kiškienės tekstilės  darbų parodą  „Valerijos delmonai“. Muziejaus direktorė Regina Kaveckienė pravedė edukacinę pamoką  „Dzūkijos regiono  tautinis kostiumas“ ir papasakojo apie atskirų Lietuvos regionų tautinių kostiumų išskirtinius bruožus. Muziejininkė atkreipė dėmesį, kad  šventadienį kostiumą visuose Lietuvos regionuose sudarė tos pačios pagrindinės dalys, skyrėsi tik drabužių sukirpimas, spalvos, ornamentai, papildomos detalės, papuošalai bei kiti aksesuarai. Baigdama savo pasakojimą ji sakė, kad tauta, gerbdama savo kultūrinį paveldą ir tradicijas, gali išlaikyti savitumą.
Ankstesni įrašai


Kovo 23 dieną  Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos maisto ruošimo profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė kartu su kolegomis iš Daugų verslo ir technologijos mokyklos, Marijampolės bei Alytaus profesinio rengimo centrų  dalyvavo Vilniaus Žirmūnų mokymo centre vykusiame  profesionalios virtuvės įrangos META pristatyme.

Kovo 22 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai kartu su mokytoja Laimute Štukauskiene, neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene dalyvavo Alytaus profesinio rengimo centre vykusioje integruotoje matematikos, geografijos ir gamtos mokslų konkurse - viktorinoje, skirtoje pasaulinėms Žemės ir Vandens dienoms paminėti.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, kaip ir daugumoje Lietuvos ugdymo įstaigų, nuo kovo 20 dienos paskelbta veiksmo savaitė ,,Be patyčių 2017“.  Mokinių šūkis - ,,Patyčioms sakome - NE!“.

Kovo 10 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 27 – ųjų metinių minėjime, kuris vyko Veisiejų miesto Santarvės aikštėje.

2017 m. kovo 6 d.  Veisiejų  technologijos ir verslo  mokyklos 9 klasės  ir  V16P grupės moksleiviai, lydimi gimnazijos skyriaus vedėjos Almos Burbaitės  bei mokytojos Vidos Alšauskienės  vyko į Leipalingio kraštotyros muziejų, kur apžiūrėjo dailininko Artūro Slapšio imaginacinių portretų parodą „Viduramžių Lietuvos viešpačiai“.