Aktualijos

Netradicinė pamoka LNK televizijoje

Kovo 29 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9-11 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Asta Makauskiene ir Danute Grabauskiene dalyvavo LNK televizijoje laidos „KK2 penktadienis“ filmavime.

Dalyvauti filmavime paskatino laidos tema – emigracija. Aptariamos problemos, iššūkiai, įvairiausios istorijos ir kiti dalykai buvo susieti su netradicinės dorinio ugdymo pamokos tema „Šiuolaikinė kultūra ir šiuolaikinė visuomenė. Vertybių pastovumas ir kaita“. Buvo paliesti svarbiausi pamokos uždaviniai: pažinti žmonių bendruomenės (su)gyvenimo taisykles, normas, gebėti derinti šiuolaikinės kultūros iššūkius su tradicinėmis vertybėmis.

Dalyvavę laidoje mokiniai teigė, kad gavo informacijos pasvarstymui apie amžinųjų ir šiuolaikinių gyvenimo vertybių vietą žmonių gyvenime ir, be abejo, iš arti pamatė kuriamos laidos virtuvę.   

 
Ankstesni įrašai


Kovo 4 - 25 dienomis Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos virėjo profesijos mokinė Vilma Siniauskaitė ir padavėjo – barmeno profesijos mokinės Ligita Mickevičiūtė ir Aistė Žiurinskaitė dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Italijoje.

Vasario 26 d. – kovo 19 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos apdailininko (statybininko) profesijos ST14 grupės mokiniai Gytis Bartninkas ir Gytis Okriemas dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Vokietijoje, o ST14 grupės mokiniai Aurimas Povilaitis ir Ričardas Malažinskas - trijų savaičių trukmės stažuotėje Maltoje.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje profesijos mokytojos Jurgita Petkevičienė ir Asta Šerkšnaitė organizavo konkursą ,,Mes verslūs“, kuriame ekonomikos žinias pademonstravo 9-10 klasių, KT16, PB16  ir ST16 grupių mokiniai.

Kovo 23 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9A ir V16P grupių mokiniams dailės pamoka vyko Veisiejų krašto muziejuje.

Kovo 23 dieną  Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos maisto ruošimo profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė kartu su kolegomis iš Daugų verslo ir technologijos mokyklos, Marijampolės bei Alytaus profesinio rengimo centrų  dalyvavo Vilniaus Žirmūnų mokymo centre vykusiame  profesionalios virtuvės įrangos META pristatyme.