Aktualijos

Vyko konkursas ,,Mes verslūs“

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje profesijos mokytojos Jurgita Petkevičienė ir Asta Šerkšnaitė organizavo konkursą ,,Mes verslūs“, kuriame ekonomikos žinias pademonstravo 9-10 klasių, KT16, PB16  ir ST16 grupių mokiniai.

Organizuodamos šį konkursą, profesijos mokytojos siekė ugdyti mokinių verslumą, tobulinti bendruosius gebėjimus, kompetenciją, atpažįstant ekonomikos sąvokas ir principus iš pateiktų pavyzdžių bei spręsti problemas.

Konkurse dalyvavo mokinių komandos „Kiss Kiss“, „Katės“, „Alfapatinai“ , kurios turėjo įveikti keturių užduočių ciklą, pademonstruoti savo verslumo įgūdžius, ekonomikos teorines žinias. Taip pat pristatyti savo verslo idėjas, atlikti kūrybines - logines užduotis.

Konkurso rezultatus vertino profesinio mokymo skyriaus vedėja Albina Ramanauskienė ir profesijos mokytoja Rita Blaževičienė.

Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą užėmė komanda „Katės“, kurios dalyvės  - Aistė Sasnauskaitė, Dovilė Jarašiūtė, Birutė Vievesytė ir  Modesta Skripkaitė -  pristatė savo verslo idėją „Miau kebabai“.

Antrąją vietą laimėjo komanda „Kiss Kiss“ (Janina Jenulevičiūtė, Erika Kudlinskaitė, Aldona Žurinskaitė, Guoda Kazakevičiūtė), pristačiusi jau veikiančią mokomąją bendrovę „Kiss Kiss“.

Trečiosios vietos laimėtojai – komanda  „Alfapatinai“, kurios nariai Eligija Gurevičiūtė, Mintautė Valentaitė, Vitas Muliuolis ir Žilvinas Jotautis pristatė pirotechnikos verslą.

 

 

   

..
Ankstesni įrašai


Kovo 23 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9A ir V16P grupių mokiniams dailės pamoka vyko Veisiejų krašto muziejuje.

Kovo 23 dieną  Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos maisto ruošimo profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė kartu su kolegomis iš Daugų verslo ir technologijos mokyklos, Marijampolės bei Alytaus profesinio rengimo centrų  dalyvavo Vilniaus Žirmūnų mokymo centre vykusiame  profesionalios virtuvės įrangos META pristatyme.

Kovo 22 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai kartu su mokytoja Laimute Štukauskiene, neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene dalyvavo Alytaus profesinio rengimo centre vykusioje integruotoje matematikos, geografijos ir gamtos mokslų konkurse - viktorinoje, skirtoje pasaulinėms Žemės ir Vandens dienoms paminėti.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, kaip ir daugumoje Lietuvos ugdymo įstaigų, nuo kovo 20 dienos paskelbta veiksmo savaitė ,,Be patyčių 2017“.  Mokinių šūkis - ,,Patyčioms sakome - NE!“.

Kovo 10 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 27 – ųjų metinių minėjime, kuris vyko Veisiejų miesto Santarvės aikštėje.