Aktualijos

Mokyklos pedagogai dalyvavo seminare

Balandžio 12 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos pedagogai dalyvavo seminare „Metodinės veiklos organizavimas profesinėse mokyklose“, kuris vyko Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre. Šio mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Putnaitė papasakojo apie mokyklą, supažindino su metodinio darbo sistema, metodinės veiklos įforminimo dokumentais.

Direktorius Vincentas Klemka supažindino su praktinio mokymo baze. Apie metodinės veiklos organizavimo formas mokykloje supažindino profesijos mokytoja metodininkė, metodinės grupės vadovė Rimutė Raudeliūnienė. Profesijos mokytoja metodininkė, metodinės grupės vadovė Virginija Puodžiukienė skaitė pranešimą „Gerosios metodinio darbo patirties sklaida“.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos pedagogai grįžo pasisėmę gerosios patirties organizuojant metodinę veiklą mokykloje.
Ankstesni įrašai


Artėjant gražiausiai pavasario šventei – Velykoms – Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene mokomosios praktikos metu serviravo Velykų tematika stalus barmenų klasėje ir juos gražiai papuošė.

Balandžio 5 d. į Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai: čia vyko kūrybinės dirbtuvės tema ,,Velykų belaukiant“.

Kovo 30 d. apie mokymosi perspektyvas Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje atvyko pasidomėti Leipalingio pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokiniai ir mokytoja.

Kovo 30 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene dalyvavo Birštono sanatorijoje ,,Eglė“ netradicinėje lankytojų aptarnavimo praktikos pamokoje.

 

Kovo 29 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9-11 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Asta Makauskiene ir Danute Grabauskiene dalyvavo LNK televizijoje laidos „KK2 penktadienis“ filmavime.