Aktualijos

Ruošiamės Velykoms!

Artėjant gražiausiai pavasario šventei – Velykoms – Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene mokomosios praktikos metu serviravo Velykų tematika stalus barmenų klasėje ir juos gražiai papuošė.

Taip pat nusprendė iškepti skanių sausainukų ,,Saulytės“ ir jais pavaišinti atvykusius į kūrybines dirbtuves Trečiojo amžiaus universiteto klausytojus. Pirmą kartą barmenų klasėje apsilankusiems senjorams labai patiko Velykų tematika serviruoti stalai, baro aplinka ir ,be abejonės, skanūs sausainiai.

Juos Velykoms galite išsikepti ir jūs.

Reikės:100 g sviesto, 6 šaukštų cukraus,1 šaukšto pieno, 1 kiaušinio,  250 g miltų.

 Glajui – 3 šaukštų citrinos sulčių, 350 g miltinio cukraus, papuošimui – indelio konservuotų abrikosų.

Sviestą ištrinti su cukrumi, įmušti kiaušinį, įpilti pieno, suberti miltus ir viską gerai išminkyti. Iškočioti 0,5 cm storio lakštus, formuoti apvalius sausainukus ,,saulytes“, ant viršaus uždėti konservuoto abrikoso puselę. Kepti 10 min. 180 laipsnių orkaitėje. Skanaus!

 
Ankstesni įrašai


Balandžio 5 d. į Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai: čia vyko kūrybinės dirbtuvės tema ,,Velykų belaukiant“.

Kovo 30 d. apie mokymosi perspektyvas Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje atvyko pasidomėti Leipalingio pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokiniai ir mokytoja.

Kovo 30 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene dalyvavo Birštono sanatorijoje ,,Eglė“ netradicinėje lankytojų aptarnavimo praktikos pamokoje.

 

Kovo 29 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9-11 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Asta Makauskiene ir Danute Grabauskiene dalyvavo LNK televizijoje laidos „KK2 penktadienis“ filmavime.

Kovo 4 - 25 dienomis Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos virėjo profesijos mokinė Vilma Siniauskaitė ir padavėjo – barmeno profesijos mokinės Ligita Mickevičiūtė ir Aistė Žiurinskaitė dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Italijoje.