Aktualijos

Vyko netradicinė dailės pamoka

Balandžio 25 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės ir V16P grupės mokiniai kartu su dailės mokytoja Vida Alšauskiene ir grupės auklėtoju Valdu Kazakevičiumi vyko į Druskininkų savivaldybės viešąją biblioteką, kur aplankė dailininko Deivido Sinkevičiaus kūrybos darbų parodą „Cenzūra“. Paveikslai ir koliažai mokinius sužavėjo originalumu, paslėpta mintimi. Vėliau mokiniai vyko į  Naujasodės kaimą, kur Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parke buvo pravesta  netradicinė dailės pamoka. Skulptorius papasakojo mokiniams, kad kurti parką pradėjo 1998 metais nuo vėjo malūno. Originaliai padarytame vėjo malūne 4 aukštuose išdėstyti autoriaus kūriniai. Vėliau atsirado unikali Rūpintojėlių siena. Palei Ratnyčėlės upelį stovi autoriaus sukurtos kompozicijos: ,,Žmogaus ir medžio gyvenimas", ,,Gyvenimo momentai", ,,Eglė žalčių karalienė", ,,Milžinas", ,,Girių valdovas". Galima pamatyti ir liaudies teatro personažus. A.Česnulis sakė, kad kasmet parkas pasipildo naujais kūriniais, kuriais gali pasigrožėti čia atvykstantys lankytojai. Neseniai atidaryta ,,Antano galerija", kurioje daug įdomių darbų.

Mokiniai susižavėję apžiūrėjo skulptoriaus darbus, žavėjosi jo idėjomis, nuoširdumu ir meile tautos tradicijoms.
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos  ir verslo mokyklos 11 klasės mokiniai kartu su bibliotekos vedėja Asta Makauskiene apsilankė UAB „Telesoftas“ Kaune.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokytojai Danguolė Sušinskienė, Živilė Gervelienė ir Virginijus Sušinskas 9 ir 12 klasių mokiniams organizavo integruotą aplinkos apsaugos, biologijos ir lietuvių kalbos pamoką netradicinėje aplinkoje – Žuvinto biosferos rezervate.

Mielieji,

Viltimi ir šviesiomis mintimis pasitikite gamtos prisikėlimą ir gražiausią pavasario šventę!

Balandžio 12 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos pedagogai dalyvavo seminare „Metodinės veiklos organizavimas profesinėse mokyklose“, kuris vyko Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre.

Artėjant gražiausiai pavasario šventei – Velykoms – Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene mokomosios praktikos metu serviravo Velykų tematika stalus barmenų klasėje ir juos gražiai papuošė.