Aktualijos

Kučiūnų mokyklos mokinių viešnagė

Šiandien Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lazdijų r. Kučiūnų mokyklos 10  klasės mokiniai.

Svečiai buvo supažindinti su priėmimo į mokyklą sąlygomis, profesinio mokymo programomis. Taip pat galėjo apžiūrėti bendrabučio kambarius, poilsio erdves, praktinio mokymosi patalpas. Baigiantis mokinių viešnagei, neformaliojo švietimo organizatorė Birutė Talandienė pakvietė visus vykti į Veisiejų dvaro parką, papasakojo apie krašto praeitį bei įžymųjį esperanto kalbos kūrėją L.Zamenhofą.

Laukiame Jūsų sugrįžtant į mūsų mokyklą!
Ankstesni įrašai


  Balandžio 25 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės ir V16P grupės mokiniai netradicinės dailės pamokos metu aplankė dailininko Deivido Sinkevičiaus kūrybos darbų parodą ir lankėsi Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parke.

Veisiejų technologijos  ir verslo mokyklos 11 klasės mokiniai kartu su bibliotekos vedėja Asta Makauskiene apsilankė UAB „Telesoftas“ Kaune.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokytojai Danguolė Sušinskienė, Živilė Gervelienė ir Virginijus Sušinskas 9 ir 12 klasių mokiniams organizavo integruotą aplinkos apsaugos, biologijos ir lietuvių kalbos pamoką netradicinėje aplinkoje – Žuvinto biosferos rezervate.

Mielieji,

Viltimi ir šviesiomis mintimis pasitikite gamtos prisikėlimą ir gražiausią pavasario šventę!

Balandžio 12 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos pedagogai dalyvavo seminare „Metodinės veiklos organizavimas profesinėse mokyklose“, kuris vyko Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre.