Aktualijos

Mokiniai dalyvavo Jaunojo verslininko konkurse

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos KT16 grupės mokinė Aistė Sasnauskaitė ir ST16 grupės mokinys Vitas Muliuolis dalyvavo Kauno technikos profesinio mokymo centre vykusiame Jaunojo verslininko konkurse „Inovatyvūs verslo modeliai“.Konkurso tikslas – ugdyti mokinių verslumą. Jame dalyvavo mokiniai iš šešiolikos Lietuvos profesinio mokymo įstaigų.

Prieš vykdami į konkursą Aistė Sasnauskaitė ir Vitas Muliuolis, konsultuojami ekonomikos mokytojos Astos Šerkšnaitės, atliko  namų darbą „Inovatyvus verslo modelis, efektyviai panaudojant sektorinį praktinio mokymo centrą“.
Konkurso užduotims atlikti buvo suformuotos šešios mišrios komandos po 4-6 mokinius iš skirtingų profesinio mokymo įstaigų. Mokinių komandas parengusiems profesinio mokymo įstaigų mokytojams buvo organizuota edukacinė išvyka į logistikos centrą. Mokytojai  dalyvavo dialoge su verslo atstovais apie verslumo ugdymą ir karjeros galimybes įmonėje UAB „KESKO SENUKAI LITHUANIA“. Dialogas vyko šios  įmonės moderniame administraciniame pastate.

Mokinių konkurso užduočių atlikimą vertino ekspertų komisija. Vertinant buvo vadovaujamasi kriterijais pirmenybę teikiant verslo inovatyvumui, kokios yra galimybės verslo idėją realiai įgyvendinti, verslumo įgūdžių demonstravimui, kūrybiškumui. Komisijos nutarimu visos šešios mokinių komandos buvo įvertintos nominacijomis ir įteikti  prizai.

Konkurso dalyviai džiaugiasi suteikta galimybe pademonstruoti savo gebėjimus, patirti naujus išbandymus, susirasti naujų draugų.   Tik verslus žmogus, pasak Lietuvos inovatyvių profesinio mokymo įstaigų asociacijos prezidentės Nijolės Deksnienės, gali rasti sprendimą bet kokiai problemai.
Ankstesni įrašai


Kaimo turizmo organizatoriaus specialybės besimokantys mokiniai su mokytojomis Vida Alšauskiene ir Rita Blaževičiene lankėsi Druskininkuose.

Šiandien Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lazdijų r. Kučiūnų mokyklos 10 klasės mokiniai.

  Balandžio 25 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės ir V16P grupės mokiniai netradicinės dailės pamokos metu aplankė dailininko Deivido Sinkevičiaus kūrybos darbų parodą ir lankėsi Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parke.

Veisiejų technologijos  ir verslo mokyklos 11 klasės mokiniai kartu su bibliotekos vedėja Asta Makauskiene apsilankė UAB „Telesoftas“ Kaune.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokytojai Danguolė Sušinskienė, Živilė Gervelienė ir Virginijus Sušinskas 9 ir 12 klasių mokiniams organizavo integruotą aplinkos apsaugos, biologijos ir lietuvių kalbos pamoką netradicinėje aplinkoje – Žuvinto biosferos rezervate.