Aktualijos

Turistų aptarnavimo ir aplinkos dizaino netradicinio ugdymo pamoka Druskininkuose

 

Kaimo turizmo organizatoriaus specialybės besimokantys mokiniai su mokytojomis Vida Alšauskiene ir Rita Blaževičiene lankėsi Druskininkuose. Aplinkos dizaino mokytoja V. Alšauskienė supažindino mokinius su augalų komponavimo tvarka, atkreipė dėmesį į pavasarinius augalus, jų auginimo specifiką, sodinimo taisykles, spalvų komponavimo skirtumus, papasakojo apie vienmečių ir daugiamečių augalų auginimo skirtumus. Mokiniai apžiūrėjo kruopščiai sukomponuotus gėlynus miesto viešosiose erdvėse, įstaigų prieigose.

Ekskursinė pažintinė programa vyko AQUA parko viešbučių komplekse. Viešbučio darbuotojai mokiniams papasakojo apie viešbučio veiklą, supažindino su kambarinių darbo specifika, registratūros darbu, turistų aptarnavimo taisyklėmis, parodė kaip atrodo aptarnaujančio personalo patalpos, svečių kambariai, patalpos, kuriose atliekamos SPA procedūros.

Mokiniai džiaugėsi susipažinę su potencialiomis darbo vietomis, o mokytojos - AQUA parko darbuotojų suteikta galimybe mokiniams pademonstruoti aukšto lygio apgyvendinimo paslaugas teikiančius viešbučius ir darbuotojų profesionalumą.
Ankstesni įrašai


Šiandien Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lazdijų r. Kučiūnų mokyklos 10 klasės mokiniai.

  Balandžio 25 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės ir V16P grupės mokiniai netradicinės dailės pamokos metu aplankė dailininko Deivido Sinkevičiaus kūrybos darbų parodą ir lankėsi Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parke.

Veisiejų technologijos  ir verslo mokyklos 11 klasės mokiniai kartu su bibliotekos vedėja Asta Makauskiene apsilankė UAB „Telesoftas“ Kaune.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokytojai Danguolė Sušinskienė, Živilė Gervelienė ir Virginijus Sušinskas 9 ir 12 klasių mokiniams organizavo integruotą aplinkos apsaugos, biologijos ir lietuvių kalbos pamoką netradicinėje aplinkoje – Žuvinto biosferos rezervate.

Mielieji,

Viltimi ir šviesiomis mintimis pasitikite gamtos prisikėlimą ir gražiausią pavasario šventę!