Aktualijos

Vyko tinkuotojo meistriškumo konkursas

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko tinkuotojo meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo apdailininko (statybininko) specialybės ST15 grupės mokiniai. Konkursą organizavo ir vedė vyr. profesijos mokytojas Algimantas Plečkaitis. Jis kartu su žiuri nariais – profesinio skyriaus vedėja Albina Ramanauskienė ir mokytoja Asta Šerkšnaitė - vertino dalyvių žinias ir gebėjimus.

Konkurso metu dalyviai sprendė testą bei galėjo pademonstruoti praktinius įgūdžius – tinkuoti sieną pagerintu tinku.

Susumavus rezultatus, nugalėtoju pripažintas Remigijus Židžiūnas, antrąją vietą iškovojo Deividas Gluoksnis, trečioji vieta atiteko Modestui Derilovui.

Finalininkams buvo įteikti padėkos raštai.

 

Ankstesni įrašai


2017 metų balandžio mėnesį Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo - barmeno profesijos moksleiviai Rūtenis Zapasnykas, Liveta Kasputytė ir Aurelija Kaduškevičiūtė dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Maltoje.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai Aistė Sasnauskaitė ir Vitas Muliuolis dalyvavo Jaunojo verslininko konkurse ,,Inovatyvūs verslo modeliai.

Kaimo turizmo organizatoriaus specialybės besimokantys mokiniai su mokytojomis Vida Alšauskiene ir Rita Blaževičiene lankėsi Druskininkuose.

Šiandien Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lazdijų r. Kučiūnų mokyklos 10 klasės mokiniai.

  Balandžio 25 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės ir V16P grupės mokiniai netradicinės dailės pamokos metu aplankė dailininko Deivido Sinkevičiaus kūrybos darbų parodą ir lankėsi Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parke.