Aktualijos

Mokyklos bendruomenė dalyvavo šventėje ,,Lazdijų ruduo 2017“

Rugsėjo 15 d. Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje šurmuliavo tradicinė šventė ,,Lazdijų ruduo 2017“, kurioje dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė. Šių metų tema - ,,Amatas – gyvenimo pamatas“.

Padavėjai ir barmenai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene pagamino užkandžių su grybais, išvirė karštos arbatos bei vaišino renginio svečius. Mokytoja Vida Alšauskienė su floristikos būrelio narėmis demonstravo, kaip galima sukurti iš gėlių ir įvairių žalumynų floristinį kilimą. Kadangi šventės akcentas buvo skrybėlaitė, džiovintų augalų kompozicijomis  jos dekoravo  net penkiolika įvairiausių skrybėlaičių, kuriomis pasipuošė šventėje dalyvavę mokyklos bendruomenės nariai. Profesinio skyriaus vedėja Albina Ramanauskienė rodė, kaip rankinėmis staklėmis galima austi nuostabaus grožio juostas, o iš medžiaginių juostų nunerti spalvotą kilimėlį. 

Šventės metu buvo rengiami įvairūs konkursai, kuriuose aktyviai dalyvavo ir mokyklos bendruomenė. Amatų sode buvo pristatytas floristikos būrelio sukurtas amatų medis, kuriame susipynė net keli amatai: kalvystė, floristika, medžio drožyba, pynimas iš šiaudelių. Ir tokį stilizuotą amatų medį renginio organizatoriai pripažino gražiausiu - jo kūrėjams atiteko prizas – šakotis!

Dar viena užduotis: reikėjo suskaičiuoti, kiek yra gėlių žiedų ant amatų sode esančių stilizuotų medžių. Suskaičiuoti žiedus pavyko Vitui Muliuoliui – jis buvo apdovanotas  muzikinės grupės ,,Kryžkelė“ kompaktine plokštele.

Mokyklos bendruomenės nariai dalyvavo ir gražiausios skrybėlaitės rinkimuose. Trečiąją vietą laimėjo floristikos būrelio narių dekoruota skrybėlaitė, kurią dėvėjo Dovilė Jarašiūtė.    

Etnografinio būrelio ,,Pasagėlė“ nariai kartu su vadove Irena Makauskaite nuotaikinga daina ,,Sveiki gyvi, sveteliai“ pasitiko teatralizuotus kiemelius lankiusį merą Artūrą Margelį. Vėliau į linksmą ratelį Nepriklausomybės aikštėje įtraukė ir ten susirinkusį jaunimą.

 
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kaimo turizmo organizatoriaus specialybės mokiniai mokslo metus pradėjo turininga išvyka į Druskininkus.

Kviečiame Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos darbuotojus dalyvauti atrankoje į stažuotę Austrijoje!

Per žemę vėl rugsėjis eina...

Ir vėl girdžiu jo skambią dainą...

 

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokykla tęsia priėmimą mokytis 2017-2018 m.m

Kviečiame į Mokslo ir žinių dienos renginį Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje!