Aktualijos

Devintokai susipažino su profesinės karjeros planavimu

Įgyvendinant Integruotą technologijų programą, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos devintokai kartu su technologijų mokytoja Alma Burbaite ir socialine pedagoge Laima Varneliene nuvyko į Lazdijų darbo biržą.

Lazdijų darbo biržos Jaunimo darbo centro skyriaus vyriausioji specialistė Sandra Liaukevičiūtė supažindino mokinius su centro veikla, darbo rinka, profesinės karjeros planavimu. Mokiniai atliko testą ,,Kokiam asmenybės tipui priklausote?”, kuris padėjo sužinoti, kokia profesija yra tinkamiausia pagal asmenybę. Taip pat mokiniai susipažino su 2017 m. įsidarbinimo galimybių barometru ir kokios profesijos šiuo metu yra paklausiausios Alytaus regione.

Vėliau mokiniai lankėsi Lazdijų krašto muziejuje. Ten muziejininkė Vilma Busilaitė papasakojo ne tik apie muziejų, eksponatus, bet ir koks yra muziejininko darbas, kokių asmeninių savybių bei žinių reikia, norint juo tapti.

 
Ankstesni įrašai


Mielieji mokytojai,

 

Gyvenimas susideda iš didelių ir mažų įvykių,
kurie paįvairina kasdienybę ir
kuriais matuojama gyvenimo kelionė.

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos devintokai vadovaujami mokytojos Almos Burbaitės dalyvavo netradicinėje technologijų pamokoje UAB ,,Pietų Megrame“, įsikūrusioje Šventežeryje (Lazdijų r.). P

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projektą ,,Aš ir mano saugi mokykla“, mokiniai iš socialiai remtinų šeimų kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene, vyko į ekskursiją Lietuvos – Lenkijos pasieniu.

Rugsėjo 15 d. Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje šurmuliavo tradicinė šventė ,,Lazdijų ruduo 2017“, kurioje dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kaimo turizmo organizatoriaus specialybės mokiniai mokslo metus pradėjo turininga išvyka į Druskininkus.