Aktualijos

Dalyvavome konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai“

,,Sveikata - pats reikalingiausias dalykas pasaulyje. Būti sveikam – natūralu, nes mes – Gamtos dalis, mes – pati Gamta. Gamta stengiasi mus saugoti, nes mes reikalingi jos veiklai.“(E. Habardas).

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos V17P grupės mokinių komanda - Laura Jaskelevičiūtė, Narvydas Benedika, Deivydas Janulevičius, Osvaldas Šalaševičius, Deividas Vilčinskas – dalyvavo Lietuvos mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ I etape, kuris vyko Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje. Kartu su mokiniais vyko socialinė pedagogė Laima Varnelienė ir neformaliojo švietimo organizatorė Birutė Talandienė.

Konkurse dalyvavo penkios 7-8 klasių ir šešios 9-11 klasių mokinių komandos iš rajono ugdymo įstaigų, kurių pasirodymus vertino komisija.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda, pasivadinusi ,,Rojaus obuoliukai“, nuotaikingai prisistačiusi, vieną po kitos sėkmingai įveikė pateiktas užduotis.

Susumavus rezultatus, paaiškėjo lyderių komandos, kurios vyks į II –ąjį konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ etapą Kėdainiuose: 7-8 klasių tarpe nugalėtojais tapo Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos komanda, 9-11 klasių tarpe – Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komanda.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos ,,Rojaus obuoliukų“ komandai ir jos kapitonui Narvydui Benedikai už sėkmingą pasirodymą buvo įteikta sveikuoliška dovana bei padėkos.
Ankstesni įrašai


Rugsėjo – spalio mėn. Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotoje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje ,,Visi kartu“ dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai Dovilė Jarašiūtė, Vitas Muliuolis, Dominykas Valenta kartu su anglų kalbos mokytoja Ina Juškyte.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos statybininko – apdailininko specialybės mokiniams (ST15 gr.) darbo motopjūklu pamoka vyko netradicinėje erdvėje – VšĮ “Veisiejų urėdijos” Ančios girininkijoje, kurią vedė profesijos mokytojas Virginijus Sušinskas. 

Spalio 17 d. profesijos mokytojos Vida Alšauskienė ir Rita Blaževičienė su mokiniais lankėsi Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje.

Paragauti sveikuoliškų kokteilių Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenę pakvietė PB17 grupės mokinės ir mitybos profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė.

Spalio 16 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės mokiniai su mokytoja Vida Alšauskiene apsilankė mokyklos mokomojoje kalvės klasėje, kurioje jie buvo supažindinti su kalvyste - vienu senoviškiausių amatų.