Aktualijos

Netradicinė darbo motopjūklu pamoka

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos statybininko – apdailininko specialybės mokiniams (ST15 gr.) darbo motopjūklu pamoka vyko netradicinėje erdvėje – VšĮ “Veisiejų urėdijos” Ančios girininkijoje, kurią vedė profesijos mokytojas Virginijus Sušinskas.

Pamokos tikslas - susipažinti su moderniomis miško pjovimo technologijomis – buvo pasiektas. Mokiniai ne tik susipažino su medžio kirtimo, medienos išvežimo mašinomis, stebėjo, kaip jos operatyviai ruošia ir išveža medieną, bet ir patys praktiškai galėjo išbandyti savo gebėjimus. Dirbti naujomis technologijomis labai įdomu, tik  reikia gebėti valdyti kompiuteriu medkirtę mašiną, kuri per dieną išpjauna apie 180m3 , t.y., atlieka 10 žmonių darbą. Kaip sakė mokiniai, dirbant tokiomis moderniomis technologijomis galima  pajusti ne tik mašinų galingumą, prabangą, bet ir malonumą.
Ankstesni įrašai


Spalio 17 d. profesijos mokytojos Vida Alšauskienė ir Rita Blaževičienė su mokiniais lankėsi Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje.

Paragauti sveikuoliškų kokteilių Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenę pakvietė PB17 grupės mokinės ir mitybos profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė.

Spalio 16 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės mokiniai su mokytoja Vida Alšauskiene apsilankė mokyklos mokomojoje kalvės klasėje, kurioje jie buvo supažindinti su kalvyste - vienu senoviškiausių amatų.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje sveikos gyvensenos savaitė prasidėjo ,,Moliūgo sutiktuvėmis“, kurias organizavo mitybos profesijos mokytojos Asta Čeponienė, Vilija Murauskienė, PB15 ir PB17 grupių mokiniai.

Spalio 16-20 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyksta sveikos gyvensenos savaitė.