Aktualijos

Sveikos gyvensenos savaitė

Spalio 16-20 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyksta sveikos gyvensenos savaitė.

Programa:

Spalio 16 d. 11.20 val. - Sveikas maistas kūnui ir sielai: ,,Rudeninis tango", skirtas Pasaulinei maisto dienai paminėti - ,,Moliūgo sutiktuvės".

Spalio 17 d. 11.20 val. - ,,Sveikuoliškų kokteilių diena".

Spalio 18 d.11.40 val. - paskaita grupių valandėlės metu ,,Kas yra sveika gyvensena?"

Spalio 19 d. 15.00 val. - paskaita bendrabutyje ,,Higiena mano aplinkoje".

Spalio 20 d. 8.00 - 11.20 val. - mankšta, žaidimai, estafetės kūno kultūros pamokose.

Spalio 16 - 20 d.- 11.50 – 15.00 val. – mankšta, žaidimai, estafetės kūno kultūros pamokose.
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, įgyvendinant Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą, spalio 13 dieną kūno kultūros pamokos metu vyko šiaurietiško ėjimo mokymai.

Spalio 11 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 11-12 klasių mokiniai su rusų kalbos mokytoja Linute Kozenkova ir tikybos mokytoja Danute Grabauskiene buvo išvykę į Vilnių. Čia vyko edukacinė pamoka ,,Lietuvių ir rusų tautų religinės vertybės“.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą ,,Tavo sveikata – tavo rankose“, V17P, ST16, PB16 grupių ir 9 klasės mokiniai kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene vyko į pažintinę ekskursiją po Veisiejų ir Kapčiamiesčio kraštą.

Spalio 9 d. Lazdijų švietimo centre vyko jaunimo verslumo skatinimo renginys „Kurk savo ateitį šiandien“, kuriame dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB17  ir ST16 grupių mokiniai, vadovaujami mokytojų Astos Čeponienės, Astos Šerkšnaitės ir Vilijos Murauskienės. 

Floristikos būrelio vadovės, mokytojos Vidos Alšauskienės iniciatyva, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko floristinio kilimo kūrimo konkursas ,,Rudens spalvos“. Į konkursą atvyko mokiniai ir jų mokytojos iš Daugų technologijos ir verslo mokyklos, Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos bei Simno ir Aukštadvario žemės ūkio mokyklų.