Aktualijos

Sveikos gyvensenos savaitė prasidėjo ,,Moliūgo sutiktuvėmis“

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje sveikos gyvensenos savaitė prasidėjo ,,Moliūgo sutiktuvėmis“, kurias organizavo mitybos profesijos mokytojos Asta Čeponienė, Vilija Murauskienė, PB15 ir PB17 grupių mokiniai.

Apie šią naudingą daržovę, kurią pirkti ir valgyti dabar tinkamas laikas, mokiniai papasakojo daug įdomių dalykų. Mokyklos bendruomenė turėjo progos paragauti nuostabaus skonio kokteilio iš moliūgo ir dalyvauti trumpoje viktorinoje. Teisingai atsakiusiems buvo įteikti prizai.

Sveikos gyvensenos savaitė prasidėjo, moliūgas nuotaikingai ,,sutiktas“!

 
Ankstesni įrašai


Spalio 16-20 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyksta sveikos gyvensenos savaitė.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje, įgyvendinant Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą, spalio 13 dieną kūno kultūros pamokos metu vyko šiaurietiško ėjimo mokymai.

Spalio 11 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 11-12 klasių mokiniai su rusų kalbos mokytoja Linute Kozenkova ir tikybos mokytoja Danute Grabauskiene buvo išvykę į Vilnių. Čia vyko edukacinė pamoka ,,Lietuvių ir rusų tautų religinės vertybės“.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą ,,Tavo sveikata – tavo rankose“, V17P, ST16, PB16 grupių ir 9 klasės mokiniai kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene vyko į pažintinę ekskursiją po Veisiejų ir Kapčiamiesčio kraštą.

Spalio 9 d. Lazdijų švietimo centre vyko jaunimo verslumo skatinimo renginys „Kurk savo ateitį šiandien“, kuriame dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB17  ir ST16 grupių mokiniai, vadovaujami mokytojų Astos Čeponienės, Astos Šerkšnaitės ir Vilijos Murauskienės.