Aktualijos

Praktiniai užsiėmimai

2017 m. lapkričio 20-21 dienomis Veisiejų TVM PB17 ir PB15 grupių moksleiviai, vadovaujami mokytojų Vilijos Murauskienės ir Astos Čeponienės atliko praktinius užsiėmimus VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialio sektoriniam praktinio mokymo centre. Moksleiviai susipažino su naujausia Metos buitine technika ir ją išbandė, ruošdami sriubas, karštus patiekalus, desertus. Mokiniai įtvirtino teorines žinias pritaikydami jas praktikoje su moderniausia maisto ruošimo įranga.

 

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 16 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena.

Lapkričio 9 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene vyko į Baltijos maisto ir gėrimų parodą ,,BAF“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Lapkričio 8 d. vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projektą ,,Aš ir mano saugi mokykla“, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko valandėlė ,,Nepilnamečių teisinė atsakomybė“.

Lapkričio 6 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės mokiniams dailės pamoka vyko Veisiejų krašto muziejuje.

Lapkričio 6 d. - ,,Pyragų dieną -  gardžiais kepiniais kvepėjo Veisiejų technologijos ir verslo mokykla.