Aktualijos

Valandėlė apie nepilnamečių teisinę atsakomybę

Lapkričio 8 d. vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projektą ,,Aš ir mano saugi mokykla“, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko valandėlė ,,Nepilnamečių teisinė atsakomybė“.

9-11 klasių mokiniai klausėsi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniosios tyrėjos Renatos Ribinskienės apie dažniausiai nepilnamečių daromus pažeidimus. Mokiniams buvo priminta, už kokius nusižengimus gresia administracinė ar baudžiamoji atsakomybė.

Valandėlės metu mokiniai susidomėję žiūrėjo filmą apie priklausomybes ir žalingus įpročius.

Po filmo peržiūros R.Ribinskienė išdalijo lankstinukus su rekomendacijomis, kaip neprarasti budrumo ir atsargumo.

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 6 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės mokiniams dailės pamoka vyko Veisiejų krašto muziejuje.

Lapkričio 6 d. - ,,Pyragų dieną -  gardžiais kepiniais kvepėjo Veisiejų technologijos ir verslo mokykla.

 „ Anemometro vėjo greičio matuoklio gamyba“  - tokiu pavadinimu vyko netradicinė fizikos pamoka Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 11 klasės moksleiviams, vadovaujant  fizikos mokytojai Akvilei Prakapienei.

Marijampolės profesinio rengimo centre vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos ir Suvalkijos regionų varžytuvės.

Spalio 4 – 13 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos darbuotojai Laimutė Vaitiekūnienė, Jolanta Talandzevičienė, Rita Balsevičienė, Vytautas Blaževičius dalyvavo stažuotėje Austrijoje.