Aktualijos

Apdailininko-statybininko specialybės mokiniai dalyvavo seminare Alytuje

Apdailininko-statybininko  specialybės mokiniai dalyvavo seminare Alytuje

Gruodžio 6 d. ST15 ir ST16 grupių mokiniai su statybos darbų mokytojais Algimantu Plečkaičiu, Vytautu Blaževičiu ir Vaclovu Kudarausku  lankėsi Alytaus profesinio rengimo centro darbų saugos ir statybos sektorinio praktinio mokymo centre.  Čia vyko seminaras tema „Naujos stogų įrengimo technologijos“. Stogų įrengimo ekspertas iš Belgijos pristatė naujas stogų įrengimo medžiagas ir įrankius, pademonstravo, kaip šiuolaikinėmis medžiagomis įrengiami ruloniniai stogai, atsakė į klausimus apie stogų įrengimą. Seminaro metu mokiniai sužinojo naujų technologijų, jų taikymo būdus įrengiant pastatų stogus.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 5 d. mūsų mokyklos mokiniai su ekonomikos mokytoja Asta Šerkšnaite ir socialine pedagoge Laima  Varneliene lankėsi Lietuvos banko Pinigų muziejuje.

2017-02-02 dieną Joniškyje vyko kasmetinins Lietuvos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų štangos spaudimo čempionatas. Ypatingai sėkminga diena buvo Lazdijų sporto centro jaunių komandai, kuri komandinėje įskaitoje užėmė III-ją vietą ir tik vienu tašku atsiliko nuo labai stiprios Kuršėnų komandos, pirmi buvo Joniškio komanda.

2017 m. lapkričio 12 d. – gruodžio 1 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo-barmeno specialybės profesijos moksleivės Jovita Petuškaitė ir Gabrielė Radkevičiūtė dalyvavo 20 dienų trukmės stažuotėje Jungtinėje Karalystėje.

Vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projekto ,, Aš ir mano saugi mokykla“ veiklą, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje gruodžio1 dieną vyko AIDS dienos minėjimas.

Veisiejų TVM mokyklos komanda ,sėkmingai įveikusi I-ąjį etapą Marijampolės profesinio rengimo centre, dalyvavo ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas'' Respublikinėse varžytuvėse