Aktualijos

Etnografinė Adventinė vakaronė su Merkinės etno klubo ansambliu ,,Kukumbalis" ir Veisiejų seniūnijos bendruomene.

Etnografinė Adventinė vakaronė su Merkinės etno klubo ansambliu ,,Kukumbalis" ir Veisiejų seniūnijos bendruomene.

 2017-12-15 dieną mūsų mokyklos etnografinis ansamblis ,,Pasagėlė" buvo pakviesti į Adventinę vakaronę, kuri vyko Veisiejų Kultūros namuose. Mūsų mokyklos ansambliečiai daugiau susipažino su Advento tradicijomis ir papročiais, burtais, posakiais, mįslėmis. Žvakių šviesoje visi klausėsi Merkinės etno klubo ansamblio ,,Kukumbalis" pasirodymo. Visi kartu dainavo Adventines dainas, suko Adventinius ratelius. Vakaronės pabaigoje visi dalyvavusieji buvo pakviesti prie nukrauto Adventinio vaišių stalo. Maloni aplinka nuteikė visus likusiam Advento susikaupimui ir apmąstymams. Juk Adventas- tai laukimo ir rimties metas, kada visi keliai nutiesiami iš širdies į širdį, kada reikėtų susikaupti, sutelkti dėmesį į vidinį pasaulį ir visa tai įprasminti darant gerus darbus ir džiugia širdimi pasitikti Šv. Kalėdas.
Ankstesni įrašai


Tegul Kalėdų žvaigždė sušildo širdis Viltimi ir Tikėjimu,

o stebuklingas Kalėdų angelas nušviečia Jūsų namus ir

uždega juose geranoriškumo ir jaukumo židinį!

Tegul atskubančių Naujųjų metų viltys ir troškimai,

prabėgusių metų prasminga patirtis atsispindi

kasdieniuose darbuose ir naujuose sumanymuose.

Adventas – rimties, dvasinio apsivalymo metas. Šiuo ramybės laikotarpiu, užbaigus pagrindinius, planinius besibaigiančių metų darbus, apmąstome ir įvertiname, pasvarstome apie ateinančių planus, pagalvojame, ką reikėtų savo gyvenime patobulinti, kokias savo gerąsias ypatybes puoselėti, o kokių vertėtų atsisakyti.

Gruodžio 22 d. 10.00 val.

Apdailininko-statybininko  specialybės mokiniai dalyvavo seminare Alytuje

Gruodžio 5 d. mūsų mokyklos mokiniai su ekonomikos mokytoja Asta Šerkšnaite ir socialine pedagoge Laima  Varneliene lankėsi Lietuvos banko Pinigų muziejuje.