Aktualijos

Kasmetinis Lietuvos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų štangos spaudimo čempionatas

 

Kasmetinis Lietuvos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų štangos spaudimo čempionatas

 

2017-02-02 dieną Joniškyje vyko kasmetinins Lietuvos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų štangos spaudimo čempionatas. Ypatingai sėkminga diena buvo Lazdijų sporto centro jaunių komandai, kuri komandinėje įskaitoje užėmė III-ją vietą ir tik vienu tašku atsiliko nuo labai stiprios Kuršėnų komandos, pirmi buvo Joniškio komanda.

Mūsų komandą sudarė trys merginos ir penki vaikinai. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki  57 kg Lazdijų sporto centro sportininkė Žaneta Valiulytė iškovojo II-ąją, svorio kategorijoje iki 72 kg Erika Kudlinskaitė, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinė, taip pat užėmė II-ą vietą, nusileidusi tik  Lietuvos štangos spaudimo čempionei, kategorijoje virš 72 kg sidabrą iškovojo Martyna Krikštolaitytė.

Vaikinų grupėje iki 53 kg III-ąją vietą užėmė Evaldas Kunsevičius, II-ąją vietą iškovojo Gytis Varnagiris svorio kategorijoj iki 66 kg, bronzos medalis atiteko Vidmantui Žibūdai iki 83 kg, penktas  liko Mindaugas Kaluškevičius, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinys.

Atkakliausia kova vyko svorio kategorijoje iki 74 kg, kur mūsų komandą atstovavęs Rokas Burba labai įdomioje kovoje užėmė II- ąją vietą, aplenkęs šių metų Europos jėgos trikovės čempioną Luką Kačinską ir nusileidęs tik pasaulio jaunių štangos spaudimo prizininkui Mindaugui Grobui.

Net trys Lazdijų sporto centro sportininkai buvo apdovanoti absoliučioje įskaitoje. Merginų grupeje 6 ir 5 vietas dalijosi Žaneta Valiulytė ir Erika Kudlinskaitė, o vaikinų tarpe absoliučioje įskaitoje 5 vieta atiteko Rokui Burbai. Šaunuoliai Lazdijų sporto centro jėgos trikovininkai!

 

Treneris Artūras Mačionis
Ankstesni įrašai


2017 m. lapkričio 12 d. – gruodžio 1 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo-barmeno specialybės profesijos moksleivės Jovita Petuškaitė ir Gabrielė Radkevičiūtė dalyvavo 20 dienų trukmės stažuotėje Jungtinėje Karalystėje.

Vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projekto ,, Aš ir mano saugi mokykla“ veiklą, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje gruodžio1 dieną vyko AIDS dienos minėjimas.

Veisiejų TVM mokyklos komanda ,sėkmingai įveikusi I-ąjį etapą Marijampolės profesinio rengimo centre, dalyvavo ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas'' Respublikinėse varžytuvėse

Šiandien mokykloje lankėsi Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos 10  klasės mokiniai.

2017m. lapkričio 23d. biologijos pamokos 11-12 klasės mokiniams vyko Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos akademijos anatomijos muziejuje.