Aktualijos

Mokiniai susipažino su Pinigų muziejaus ekspozicijomis

Gruodžio 5 d. mūsų mokyklos mokiniai su ekonomikos mokytoja Asta Šerkšnaite ir socialine pedagoge Laima  Varneliene lankėsi Lietuvos banko Pinigų muziejuje. Čia jų laukė edukacinė programa. Mokiniai susipažino su Pinigų muziejaus ekspozicijomis, Lietuvos banko veikla, atrado įdomybių iš pinigų pasaulio. Visi džiaugėsi  pamatę muziejuje eksponuojamą  didžiausią pasaulyje piramidę iš 1 cento monetų, kurios kartu sudaro apie 2900 eurų.  Prieš savaitę sukako lygiai trys metai, kai ji buvo baigta statyti. Visi mokiniai sužinojo, kiek jie kainuotų, jeigu būtų auksiniai, sidabriniai ar platininiai, nusikalė savo pinigėlį – 1 skatiką. Ekskursijos pabaigoje mokinių laukė dar vienas išbandymas – finansinio raštingumo testas, o teisingai jį išsprendusieji gavo piniginį prizą – vieną muštinį.

Dėkojame už šią edukacinę išvyką, sustiprinusią mokinių finansinį raštingumą.
Ankstesni įrašai


2017-02-02 dieną Joniškyje vyko kasmetinins Lietuvos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų štangos spaudimo čempionatas. Ypatingai sėkminga diena buvo Lazdijų sporto centro jaunių komandai, kuri komandinėje įskaitoje užėmė III-ją vietą ir tik vienu tašku atsiliko nuo labai stiprios Kuršėnų komandos, pirmi buvo Joniškio komanda.

2017 m. lapkričio 12 d. – gruodžio 1 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo-barmeno specialybės profesijos moksleivės Jovita Petuškaitė ir Gabrielė Radkevičiūtė dalyvavo 20 dienų trukmės stažuotėje Jungtinėje Karalystėje.

Vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projekto ,, Aš ir mano saugi mokykla“ veiklą, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje gruodžio1 dieną vyko AIDS dienos minėjimas.

Veisiejų TVM mokyklos komanda ,sėkmingai įveikusi I-ąjį etapą Marijampolės profesinio rengimo centre, dalyvavo ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas'' Respublikinėse varžytuvėse

Šiandien mokykloje lankėsi Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos 10  klasės mokiniai.