Aktualijos

Veisiejų TVM mokyklos komanda

Veisiejų TVM mokyklos komanda ,sėkmingai įveikusi I-ąjį etapą Marijampolės profesinio rengimo centre, dalyvavo ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas'' Respublikinėse varžytuvėse, kurios vyko 2017 m. lapkričio 30 dieną Vilniuje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre. Varžėsi penkios mokyklos iš visų regionų: Marijampolės profesinio rengimo centras, Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyrius, Švenčionių profesinio rengimo centras, Ukmergės TVM ir mūsų komanda. Projekto varžytuves sudarė du konkursai:komandos prisistatymas (tarmės ir tautosakos) konkursas,kulinarijos paveldo konkursas. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda, kurią varžytuvėms ruošė vadovė Irena Makauskaitė, profesinio skyriaus vedėja Albina Ramanauskienė, profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė, dailės mokytoja Vida Alšauskienė žiūrovams ir komisijai suvaidino epizodą apie Užgavėnes ir žaismingai pristatė patiekalus ir senovinę patiekalų receptūrą. Visos komandos buvo labai stiprios ir po ilgų diskusijų vertinimo komisijos pirmininkas  V. Jocys paskelbė nugalėtojus. Garbinga I-oji vieta atiteko Veisiejų TVM komandai.
Ankstesni įrašai


Šiandien mokykloje lankėsi Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos 10  klasės mokiniai.

2017m. lapkričio 23d. biologijos pamokos 11-12 klasės mokiniams vyko Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos akademijos anatomijos muziejuje.

2017 m. lapkričio 22 dieną 10 -11 klasės mokiniai vyko į Marijampolės cukraus fabriką, kuriame vyko netradicinė integruota geografijos – biologijos pamoka.

Lapkričio 23 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos KT16 grupės mokiniai ir  profesijos mokytoja Vida Alšauskienė vyko į floristikos reikmenų  parduotuvę  UAB „Dovisa“.

,, Aš ir mano saugi mokykla“ veiklą, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė organizavo akciją ,,Į žiemos slėptuvę“. Iš mokytojų ir darbuotojų paaukotų maisto produktų, iš atneštų daržo gėrybių