Aktualijos

Padavėjų barmenų stažuotė Italijoje

2018 m. vasario 3 - 24 dienomis Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo barmeno profesijos moksleivės Janina Janulevičiūtė, Aušra Vaivadaitė ir Diana Mackevičiūtė dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Italijoje. Stažuotė vyko pagal Erasmus+ programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, mobilumo projektą 2017-1-LT01-KA102-034920  „Gero apetito!“.

Stažuotės Italijoje metu projekto dalyvės atliko praktiką Celano miesto kavinėse ir restoranuose, kuriose įgijo realios profesinės patirties. Mokinės patobulino savo praktinius įgūdžius, prižiūrimos patyrusių specialistų įgijo naujų profesinių kompetencijų, pagerino savo bendruosius profesinius ir asmeninius gebėjimus. Taip pat stažuotės metu mokinės įgijo verslumo patirties maisto gamybos ir klientų aptarnavimo srityje. Stažuotė skatino mokinių toleranciją bei tarpkultūrinį sąmoningumą, leido praktiškai pagerinti anglų kalbos žinias.

Kiekvienai stažuotėje pagal šį projektą dalyvavusiai mokinei buvo išduoti Europaso mobilumo dokumentai bei priimančių partnerių stažuotės sertifikatai.

Šią stažuotę, kaip ir visą projektą pilnai finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas remiant Europos Komisijai.

                          

Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

 
Ankstesni įrašai


2018-02-15 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo  šimtmečio jubiliejų.

Jau tradicija  tampa padavėjo-barmeno specialybės II kurso moksleiviams vykti į Alytuje esančią ,,Alitos ‚‘gėrimų gamyklą.  Joje buvome 2018-01-25. Netradicinės pamokos metu moksleiviai savo teorines žinias įgytas mokykloje įtvirtina gamykloje. Mokiniai gyvai gali stebėti gamybą, susipažinti su išpilstymo, pakavimo, sandėliavimo linijomis.


Šiuo metu Lazdijų rajono savivaldybėje vykdoma išsami
gyventojų apklausa apie savivaldybės įstaigų ir institucijų
paslaugų ir funkcijų kokybę. Klausinėjama apie dalykus, kurie lemia
mūsų visų gyvenimo kokybę: apie kelių būklę, viešąjį
transportą, švarą ir tvarką vietovėse, sveikatos, švietimo
paslaugas ir kt. Siekiama apklausti ne mažiau 1000 rajono gyventojų.
Svarbu, kad būtų atspindėta ir mažesnių seniūnijų, atokesnių
vietovių gyventojų nuomonė.

Labai svarbu užpildyti anketą iki galo, kad jūsų atsakymų
kompiuterinė anketa neatmestų. Mums Jūsų nuomonė labai svarbi.