Aktualijos

Profesinio meistriškumo konkursas „Tavo profesinė sėkmė- tavo rankose“

                       

Konkurso tikslas: tobulinti mokinių bendruosius gebėjimus, profesines kompetencijas, skatinti verslumą, kūrybiškumą.

          Konkurso metu buvo pateiktos užduotys, skatinančios mokinių savarankiškumą sprendžiant pateiktas situacijas, ugdančios kritinį mąstymą, saviraišką ir skatinančios pademonstruoti profesines kompetencijas.  Konkurso metu mokiniai atliko teorines ir praktines užduotis iš ekonomikos ir turistų aptarnavimo dalykų.

 Sveikiname Aistę Sasnauskaitę, profesinio meistriškumo konkurse užėmusią I vietą ir dėkojame visiems konkurso dalyviams – KT16 ir PB16 grupių mokiniams.  

         

                           Organizatorės:  Asta  Šerkšnaitė, mokytoja metodininkė

                                                                                                Rita Blaževičienė, profesijos mokytoja

 

 

 
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje kovo 20 d. vyko popietė "Velykų belaukiant". Susirinkę mokiniai ir bendruomenės nariai margino kiaušinius vašku, rišo verbas bei serviravo stalą.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje kovo 20 d. paminėta Žemės diena. Šiai dienai buvo skirta radijo valandėlė ir skaitytas pranešimas. Mokyklos kiemelyje iškilmingai pakelta Žemės dienos vėliava ir į dangų paleisti Laimės žibintai.

      Kovo 16 d. mokyklos bibliotekoje vyko Knygnešio dienos paminėjimas. Jo metu bibliotekos vedėja Asta Makauskienė 9-11 klasių mokiniams pristatė svarbiausius to meto Lietuvos istorijos faktus, susijusius su lietuviškos spaudos draudimu, papasakojo apie knygnešių gyvenimą. A. Makauskienė akcentavo, kad šios dienos minėjimas ne tik skatina prisiminti Lietuvos istoriją, ugdyti tautinę savimonę, bet ir atiduoti pagarbą žmonėms, išsaugojusiems lietuvišką žodį.

Pagrindinis tikslas – smurto ir patyčių prevencija. Akcija siekiama kurti saugesnę aplinką, akcentuoti problemos svarbą, skatinti mokinių tarpusavio santykių gerinimą, draugiškumą, toleranciją.