Aktualijos

Veisiejų regioninio parko direkcijoje ir lankytojų centre

2018–10–15 Kaimo turizmo organizatoriaus ir Statybos verslo paslaugų teikėjo profesijos besimokantys  mokiniai su profesijos mokytojomis Rita Blaževičiene ir Asta Šerkšnaite lankėsi  Veisiejų regioninio parko direkcijoje ir lankytojų centre. Išvykos tikslas:  susipažinti su Regioninio parko direkcijos veikla ir turizmo ištekliais, rinkodaros ir vadybos ypatumais,  klientų priėmimo ir aptarnavimo tvarka, vidaus tvarkos taisyklėmis. Regioninio parko direktorė Lina Žukauskienė supažindino su regioninio parko veikla, prioritetinėmis veiklos kryptimis ir turizmo ištekliais. Regioninio parko  vykdomą edukacinę veiklą įdomiai pristatė lankytojų centro aptarnavimo specialistė Ernesta Baliūtienė. Mokiniai galėjo savarankiškai  įsivertinti savo žinias apie turizmo išteklius, saugomus objektus. Ši išvyka praturtino mokinių žinias apie Veisiejų krašto istoriją, kultūrą, gamtinius išteklius, ekosistemos išsaugojimo svarbą.
Ankstesni įrašai


Spalio 15 d.  PB17 ir PB18 grupės mokiniai vadovaujami profesijos mokytojų Astos Čeponienės ir Vilijos Murauskienės visą mokyklos bendruomenę kvietė į mokomojo baro klasę

Kaimo turizmo organizatoriaus ir sodininko programų mokiniai, kartu su  profesijos mokytoja Vida Alšauskiene 2018 m. spalio 10 dieną vyko į  VU Botanikos sodą Kairėnuose.

spalio-5-d--mokytojo-diena

Šia proga Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai pasveikino savo mokytojus.

 

Išvyka į LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto Babtų filialą

Kaimo turizmo organizatoriaus ir sodininko programų mokiniai, kartu su  profesijos mokytoja Vida Alšauskiene 2018 m. rugsėjo 26 dieną vyko į LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto Babtų filialą.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinės ir mokytoja - Tarptautinės kūrybinės iniciatyvos ,,Apsiginklavę menu“ dalyvės

Rugsėjo – spalio mėn. Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotoje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje ,, Apsiginklavę menu“ dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės mokinės Deimantė Šoliūnaitė ir Gabrielė Petuškaitė kartu su anglų kalbos mokytoja Ina Juškyte.