Aktualijos

Adventinė popietė mokykloje

Gruodžio 20 dieną tikybos mokytoja Danutė Grabauskienė  ir etikos mokytoja Asta Makauskienė pakvietė  esančius ir buvusius mokyklos darbuotojus į adventinę popietę „Adventiniu taku į Kalėdinę šviesą“. Popietėje taip pat dalyvavo buvęs Veisiejų parapijos klebonas Algirdas Žukauskas, Veisiejų parapijos klebonas Žydrūnas Burnys.

     Kunigas A. Žukauskas, remdamasis popiežiaus Pranciškaus mintimis, papasakojo, koks stebuklas, kokia didelė dovana yra žmogus žmogui, kokia yra žmogaus buvimo žemėje prasmė, kas yra paprasto žmogaus šventumas... Taip pat kunigas kalbėjo apie Advento  prasmę, reikšmę kiekvienam tikinčiajam...

    Kunigas Ž. Burnys savo pasakojimu teigė, kad  gyvenime svarbiausia žmoguje matyti žmogų.

Visos popietės metu buvo kalbama apie Kalėdų laukimą, apie tai, kas gyvenime svarbiausia – MEILĘ. Mokytojas Kęstutis Krasauskas atliko keletą savo kūrybos dainų. Kiekvienas dalyvavęs popietėje gavo dovanų – kalėdaitį, kuriuo pasidalins  Kūčių vakarą su artimaisiais.

Baigiantis popietei profesijos mokytojos Vilija Murauskienė ir Asta Čeponienė  pakvietė visus pasivaišinti adventiniais patiekalais.

      Išsiskirstėme pakylėti. Juk kiekvienas žmonių susitikimas – pasikeitimas dovanomis. Dovanomis, kurios duotos Dievo...

 
Ankstesni įrašai


2018 – 12 – 21 dieną  mokykloje vyko Kalėdinis Karnavalas.  Karnavalo tema: Pasaulio šalys.

Gruodžio 19 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko Kalėdinis smiginio turnyras. Susirinko gausus būrys išbandyti savo taiklumą.

VISUS, VISUS MOKYKLOS DARBUOTOJUS

KVIEČIAME

2018 gruodžio 18 dieną 9 klasės mokiniai kartu  su mokytoja V. Alšauskiene  dailės pamokos metu vyko į kalvę, kur susipažino su vienu seniausių amatų – kalvyste, kurio esmė yra daiktų kalimas iš metalo.

Edukacinę dailės pamoką pravedė Dainavos krašto amatininkų, menininkų ir tautodailininkų asociacijos pirmininkas, profesijos mokytojas Juozas Varnelis.

 2018 m. gruodžio 10 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo-barmeno ir kaimo turizmo organizatoriaus specialybių moksleiviai kartu su mokytojomis Asta Čeponiene, Vilija Murauskiene, Albina Ramanauskiene ir Asta Šerkšnaite lankėsi