Aktualijos

Praktiniai mokymai Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro viešbučių ir restoranų sektorinio praktinio mokymo centre

2018 m. gruodžio 10 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo-barmeno ir kaimo turizmo organizatoriaus specialybių moksleiviai kartu su mokytojomis Asta Čeponiene, Vilija Murauskiene, Albina Ramanauskiene ir Asta Šerkšnaite lankėsi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro viešbučių ir restoranų sektorinio praktinio mokymo centre. Ten vyko mokomoji praktika. Moksleiviai kepė  lietinius ir juos  flambiravo ir degustavo. Flambiravimas – tai maisto ruošimo būdas, kai patiekalai gamybos proceso pabaigoje apipilami nedideliu stipraus alkoholio kiekiu ir uždegami.

Po to buvo aplankyti mokomieji viešbučio kambariai, kur viešbučio darbuotoja mokė, kaip tvarkyti, naudotis viešbučio įranga ir kaip papuošti viešbučio kambarius.
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenę

2018 - 12- 21 d. 1030 val. kviečiame į susitikimą

 

2018 – 05 – 11d. organizavome renginį

2018 m. gruodžio 11d. Veisiejų TVM kiemelyje sužibo Kalėdinė eglutė, o mokomajame bare - Kalėdinė stalo serviruotė. Padavėjų barmenų grupės mokiniai kartu su mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene po eglutės įžiebimo visą mokyklos bendruomenę kvietė pasivaišinti

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir valstybės turto investavimo“ ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 3 d. įsakymu Nr. V-961 „Dėl biudžetinės įstaigos Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos pertvarkymo“ nuo 2019 m. sausio 1 d.

Gruodžio 5 d. 10 klasės mokiniams buvo organizuojama netradicinė dorinio ugdymo pamoka  Genocido aukų muziejuje. Pamokos tema „Asmenybės savikūra. Laisvė, pareiga, tiesa, garbė ir orumas, drąsa“.