Aktualijos

Netradicinio ugdymo pamoka M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje Druskininkuose

2019 – 03 – 20 d. 9 klasės mokiniai kartu su mokytoja R. Blaževičiene ir socialine pedagoge L. Varneliene  lankėsi Druskininkuose M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje. 

Išvykos tikslas – susipažinti su Mikalojus Konstantino Čiurlionio – vieno žymiausių kada nors gyvenusių Lietuvos dailininkų ir kompozitorių – gyvenimu ir kūryba.

Edukacinės programos metu išgirdome pasakojimą apie kompozitoriaus gyvenimą, aplankėme parodą, klausydamiesi M. K. Čiurlionio muzikos ieškojome jo  paveiksluose „paslėptų“ simbolių ir jų reikšmių. Supažindinti su M. K. Čiurlionio paveikslų ir muzikos idėjomis, sužinoję daugybę įdomių faktų apie dailininko ir kompozitoriaus  meno kūrinius mokiniai labiausiai patikusius paveiksluose vaizduojamus simbolius  interpretavo, įspūdžius perkeldami ant popieriaus lakštų naudodami plunksną, tušą, skambant M. K. Čiurlionio muzikai.
Ankstesni įrašai


Pasaulinė Žemės diena – kovo 20-oji!

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Kovo 20-oji Pasauline Žemės diena paskelbta neatsitiktinai. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

Rašėme Nacionalinį diktantą 

Ir šiais metais tradiciškai mokykloje rašėme  Nacionalinį diktantą. 

,,Padėk sustabdyti patyčias"

Veisiejuose paminėta viena svarbiausių istorinių datų – Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 6d. Marijampolės PRC vyko   Regioninis konkursas "Raštingiausias profesinio mokymo įstaigos mokinys ir darbuotojas", skirtas Juozo Tumo - Vaižganto metams paminėti