Aktualijos

LIONS QUEST „Raktai į sėkmę“ mokymai

Š.m.  gegužės  2-3 dienomis  Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko socialinio ir emocinio ugdymo  programos  LIONS QUEST  „Raktai į sėkmę“ mokymai.  Mokymuose dalyvavo  9-12 klasių vadovai, pedagogai iš  Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos,  Lazdijų r. Krosnos pagrindinės mokyklos. Visi  mokymų dalyviai, sėkmingai išklausė ir  baigė 16 ak. valandų seminarą ir gavo LIONS QUEST  sertifikatus. Mokymus pravedė  LIONS QUEST  programų instruktorė Gintarė Pučinskienė.

LIONS QUEST  „ Raktai į sėkmę“ yra išsami ir lanksti programa, skirta vyresniems paaugliams ir jaunimui, padedanti stiprinti pilietinę atsakomybę bei esmines socialines, emocines, akademines kompetencijas ir darbo įgūdžius. Mokymosi tarnaujant projektai ugdo asmeninę ir socialinę atsakomybę,  moko kurti ir palaikyti pozityvius tarpusavio santykius, suteikia galimybę pažinti ir mokytis iš realaus gyvenimo.

Socialinio ir emocinio ugdymo programos „Raktai į sėkmę“ diegimas ugdymo įstaigose finansuojamas  Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr.09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis.
Ankstesni įrašai


Gražią balandžio 30 dieną 9-10 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Danguolės Sušinskienės ir Algimanto Tamašausko, išvyko į netradicinę istorijos, pilietinio ugdymo ir lietuvių literatūros pamoką„ Tautinės tapatybės apraiškos  Vilniuje“.

Sveikiname

Veisiejų technologijos ir verslo mokykla 2019 m.

 

Kovo 27 d. mokiniai dalyvavo jau antrą kartą organizuojamame Nacionaliniame ekonomikos egzamine.

2019 – 03 – 20 d. 9 klasės mokiniai kartu su mokytoja R. Blaževičiene ir socialine pedagoge L. Varneliene  lankėsi Druskininkuose M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje.