Aktualijos

Diplomų įteikimo šventė

         Mokyklos baigimas ir profesijos įgijimas- vienas iš ypatingai svarbių gyvenimo etapų, nuo kurio prasideda naujas- karjeros kelias.  Šiandien įteikėme  diplomus ir į naują gyvenimo kelią išlydėjome 95 Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos absolventus. Sėkmingai išlaikė egzaminus Kaimo turizmo organizatoriaus, Statybininko apdailininko, Padavėjo barmeno, Socialinio darbuotojo padėjėjo ir Kompiuterinių tinklų derintojo specialybės mokiniai. Mokyklos direktorė L. Vaitiekūnienė pasveikino absolventus ir linkėjo, kad mokykloje praleisti metai atneštų naudos kuriant geresnį gyvenimą, geresnę ateitį kiekvienam ir visiems, taip pat įteikė padėkas aktyviausiems, pažangiausiems mokiniams.  Direktorės pavaduotojas ugdymui R. Makauskas, įteikdamas diplomus jauniesiems specialistams, palinkėjo juos panaudoti pagal paskirtį- rasti darbą pagal įgytą išsilavinimą. Absolventus sveikino grupių auklėtojai, šventėje dalyvavę svečiai, o gerą nuotaiką dovanojo Lazdijų kultūros centro muzikantai- grupė „Kryžkelė“. 

Gero kelio po saule, po debesiu,
Po žaibu, po sparnu kregždės!
Po laimingu lakštingalos klegesiu,
Po rasota šviesa žvaigždės…
Gero kelio! (P.Panavas)

 
Ankstesni įrašai


2019 m. birželio 21 d. 10 val.

kviečiame į

 

2019 m. gegužės 30 – birželio 1 dienomis Sakartvelo technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centre (Tbilisis) vyko tarptautinis mokslinis seminaras „Lietuvių kultūros ženklai Sakartvele“. Šiame moksliniame seminare Veisiejų technologijos ir verslo mokyklai atstovavo gimnazijos skyriaus vedėja Salomėja Zaburienė, socialinė pedagogė Laima Varnelienė, lietuvių kalbos mokytoja Danguolė Sušinskienė ir profesijos mokytojas Virginijus Sušinskas.

2019- 05- 29 Dalyvavome A.Kirsnos pagrindinėje mokykloje, kur vyko  karjeros dienos. Veisiejų TVM PB 17-18 grupės moksleiviai kartu su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene  

Gegužės 28 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko netradicinė pamoka „Fizinis aktyvumas prieš žalingus įpročius“.

Gegužės 7 d. vyko Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Padavėjas barmenas 2019“. Konkurse