Aktualijos

Netradicinė dokumentų administravimo pamoka

      Spalio 21 d. statybos verslo paslaugų teikėjo specialybės mokiniai su dokumentų valdymo mokytoja A. Šerkšnaite lankėsi Lazdijų r. savivaldybės Veisiejų seniūnijoje. Tikslas –  pagilinti turimas dokumentų valdymo  žinias ir susipažinti su elektroninių dokumentų valdymo sistema.    

               Seniūnijos specialistė Rita Pečiukonienė supažindino mokinius su taikoma elektroninių dokumentų valdymo sistema, pasidžiaugė, kad Lazdijų r. savivaldybės administracija pirmoji pradėjo ją taikyti savo darbe. Mokiniai stebėjo, kaip taikant elektroninių dokumentų valdymo sistemą palengvėja dokumentų pasiekiamumas ir paieška. Norint sėkmingai organizuoti įstaigos ar įmonės darbą, būtina tikslingai nukreipti darbuotojų veiklą bei pastangas, taikyti naujausias technologijas, priimti efektyvius sprendimus. Mokiniai įsitikino, kad tai įgyvendinama tik tinkamai kaupiant bei naudojant informaciją, kitaip tariant, gerai organizuojant dokumentų valdymą.    

     Dėkojame už mums suteiktą galimybę Veisiejų seniūnijos seniūnui Z. Sabaliauskui ir specialistei R. Pečiukonienei.
Ankstesni įrašai


Saulėtą spalio popietę mes, Jaunieji gamtos mylėtojai, nusprendėme pasivaikščioti po nuostabaus grožio Veisiejus. Praeities didybę pajutome išlikusiuose dvaro rūmuose. Čia įsikūrusi Regioninio parko direkcija.

Grupė Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos dešimtos ir dvyliktos klasės mokinių

DĖMESIO !!!

 

2019 m. spalio 14- 25 d.

vykdysime akciją

“NEVĖLUOK”

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 10 klasės mokiniai Deimantė Šoliūnaitė, Gabrielė Petuškaitė, Laurynas Austrotas ir Žygimantas Mažeika kartu su anglų kalbos mokytoja Ina Juškyte rugsėjo – spalio mėnesį dalyvavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotoje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje ,, Pasaulio tautų teisuoliai“ projekte.

Spalio 8 dieną mokyklos bibliotekoje vyko Bruno Fererro skaitymai „Iš širdies – į širdį...“. Šiame renginyje dalyvavo  10 klasės mokiniai.