Aktualijos

NETRADICINĖ PAMOKA KAIMO TURIZMO SODYBOJE „KOTRYNOS SALA“

  Kaimo turizmo organizatoriaus ir statybos verslo paslaugų teikėjo programų mokiniai spalio 22 dieną kartu su  profesijos mokytojomis vyko į kaimo turizmo sodybą „Kotrynos sala“, esančią Veisiejo ežero saloje.

Kaimo turizmo sodyba įvertinta keturiais gandrais, apsupta šimtamečių Oginskių parko ąžuolų, yra unikali itin privačia teritorija, į kurią patenkama vieninteliu keliu.

Sodybos savininkė Albina Pruskienė labai nuoširdžiai ir išsamiai papasakojo sodybos įkūrimo istoriją, kaimo turizmo verslo organizavimo privalumus ir sunkumus, svečių apgyvendinimo ypatumus, verslo apskaitos tvarkymą. Vyko daug diskusijų, tačiau visi sutikome, kad tai labai daug darbo ir komunikabilumo reikalaujantis verslas, kuris seksis tik tuomet, kada dirbsi su didžiule meile ir atsidavimu.

Dėkojame mokyklos direktorei ir sodybos savininkei už suteiktą galimybę pažinti kaimo turizmo  verslą.
Ankstesni įrašai


      Spalio 21 d. statybos verslo paslaugų teikėjo specialybės mokiniai su dokumentų valdymo mokytoja A. Šerkšnaite lankėsi Lazdijų r. savivaldybės Veisiejų seniūnijoje. Tikslas –  pagilinti turimas dokumentų valdymo  žinias ir susipažinti su elektroninių dokumentų valdymo sistema.    

Saulėtą spalio popietę mes, Jaunieji gamtos mylėtojai, nusprendėme pasivaikščioti po nuostabaus grožio Veisiejus. Praeities didybę pajutome išlikusiuose dvaro rūmuose. Čia įsikūrusi Regioninio parko direkcija.

Grupė Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos dešimtos ir dvyliktos klasės mokinių

DĖMESIO !!!

 

2019 m. spalio 14- 25 d.

vykdysime akciją

“NEVĖLUOK”

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 10 klasės mokiniai Deimantė Šoliūnaitė, Gabrielė Petuškaitė, Laurynas Austrotas ir Žygimantas Mažeika kartu su anglų kalbos mokytoja Ina Juškyte rugsėjo – spalio mėnesį dalyvavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotoje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje ,, Pasaulio tautų teisuoliai“ projekte.