Aktualijos

“NEVĖLUOK” 2019 m. spalio 14- 25 d.

DĖMESIO !!!

 

2019 m. spalio 14- 25 d.

vykdysime akciją

“NEVĖLUOK”

 

      Akcijos metu kiekvieną dieną nuo 800 iki 815 val. I a. fojė ir mokyklos bendrabutyje budės mokinių tarybos, bendrabučio tarybos, prevencinės grupės atstovai ir žymės vėluojančių mokinių pavardes.

    Sistemingai vėluojantiems mokiniams bus taikomos nuobaudos.

                          Linkime visiems  NEVĖLUOTI

 

 

                                                             Organizatoriai:

Mokinių tarybos prevencinė gr. (ats. N. Benedika)

                                                                      Bendrabučio taryba

                                            Kuruojantys darbuotojai:

socialinė pedagogė L.Varnelienė,

                                    bendrabučio auklėtoja A. Plečkaitienė 

                                                                            Mokinių tarybos darbo koordinatorė mokytoja R. Blaževičienė                                  

 
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 10 klasės mokiniai Deimantė Šoliūnaitė, Gabrielė Petuškaitė, Laurynas Austrotas ir Žygimantas Mažeika kartu su anglų kalbos mokytoja Ina Juškyte rugsėjo – spalio mėnesį dalyvavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotoje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje ,, Pasaulio tautų teisuoliai“ projekte.

Spalio 8 dieną mokyklos bibliotekoje vyko Bruno Fererro skaitymai „Iš širdies – į širdį...“. Šiame renginyje dalyvavo  10 klasės mokiniai.

Graži draugystė tarp Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos ir Sakartvelo technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro prasidėjo 2016 metais. Jos iniciatorius ir puoselėtojas yra mūsų kraštietis profesorius Vidas Kavaliauskas, Sakartvelo technikos universiteto garbės daktaras, Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadova

         “Mokytojau,,,tu ateini į klasę ir tarsi aktorius užmiršti savo rūpesčius. Gyveni suplanuotą 45 minučių gyvenimą. Mokai ne tik taisyklių, tiesų, formulių ar dėsnių.

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje mokiniai, mokytojai ir trečiojo amžiaus universiteto studentai minėjo #Beactive renginį.