Aktualijos

Paminėjome Tarptautinę mokytojo dieną

         “Mokytojau,,,tu ateini į klasę ir tarsi aktorius užmiršti savo rūpesčius. Gyveni suplanuotą 45 minučių gyvenimą. Mokai ne tik taisyklių, tiesų, formulių ar dėsnių. Tu perduodi savo požiūrį, dvasinę šilumą, ugnį. Pamoka – tavo ginklas, tavo asmenybės išraiška, tavo būties prasmė. “

 Kiekvienais metais Veisiejų techologijos ir verslo mokyklos mokiniai Mokytojo dienai ruošiasi jau nuo rugsėjo pradžios, o pagrindiniai organizatoriai- Mokinių taryba.

Tai diena, kai mokiniai stengiasi –pasveikinti savo mokytojus, parodant jiems dėmesį, pagarbą, skirti kuo šilčiausius žodžius, padėkoti už rūpestį, skiriamą, laiką. Skambant muzikai liejosi mokinių  sveikinimo žodžiai, dainos mokytojams. Gerų emocijų suteikė mokinių sukurtas  filmas.

Mokytojus pasveikino direktorė L. Vaitiekūnienė, Veisiejų seniūnijos seniūnas Z. Sabaliauskas. Mokinių įdėtas darbas organizuojant renginį, parodytas dėmesys, pasakytas geras žodis paliko šiltus jausmus mokytojų širdyse. 
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje mokiniai, mokytojai ir trečiojo amžiaus universiteto studentai minėjo #Beactive renginį.

Rugsėjo mėnesį vyksta Europos judumo savaitė "Žingsniuokime kartu". 

Ar girdi-  ir vėl skambutis aidi.
Vadovėliuose nubudo raidės.
Į klases plačiai duris atvėręs
Grįžta vasaros takais rugsėjis.

2019 - 09 – 02d.

Ant mano delno vasara dar šoka,                     

Jau paskutinė gula pradalgė,

Smagu be nuoskaudos pažvelgt į žmogų,

Visiems, visiems geriausio palinkėt. (J.Jakštas ) 

Veisiejų technologijų ir verslo mokykla tęsia tarptautinių mobilumo stažuočių tradicijas ir jau ne pirmą vasarą sudaro galimybes profesinę kvalifikaciją įgijusiems VTVM absolventams išvykti į stažuotes užsienyje. Šią vasarą VTVM absolventai turėjo galimybes įgyti realios tarptautinio darbo patirties dalyvaudami stažuotėse pagal Erasmus+ programos mobilumo projektą „Tiltas į darbo rinką“.